Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után hajhullás?

Covid után hajhullás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akik voltak covidosak és felgyógyultak belőle, nektek is jellemző, hogy hullik a hajatok utána?

Márciusban voltam még beteg, áprilisban gyógyultam meg teljesen, kb azóta rettenetesen hullik a hajam mostanáig. Javasolták a cinket, szedem már júniustól és semmit nem használt. Valaki esetleg jàrt így és tud valamit ajánlani rá?


2021. okt. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez gyakori.

Nagyon káros hatással van rá a vírus.

2021. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagymamám volt covidos és neki is nagyon hullott a haja,nemrég maradt abba(áprilisban volt beteg)
2021. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor van értelme hajvitaminokat szedni? Vagy várjak míg elmúlik?

2021. okt. 16. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:

A mamámnak a doki ha jól emlekszem A vitamint és Cinket irt fel,azt szedte,lehet ,hogy az(is) segített.

Hát ,hogy hajvitamint szedj-e azt nem tudom,de megprobalhatod,hátha:)

2021. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem most is attól hullik ,foltokban,arra egy kence-ficét kaptam hogy tegyem rá de nem sokat segít
2021. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem egyedül vagyok...:\

#5-te mikor voltál covidos?

2021. okt. 19. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2020 januárjában
2021. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok sajna.. Nekem nagyon durván hullott. Talán most azt mondhatom hogy stagnál, de sajnos nagyon hiányos most a hajam. Rengeteg helyen kilátszik a fejbőröm, annak ellenére is, hogy már eléggé hosszú.


A helyzet az, hogy a covid alatt sok hajszál elhal és ugye onnan 2-3 hónap mire az kihullik, így ugyebár nem tudjuk a folyamatot megállítani, hisz az már 2-3 hónapja végbement.


Meg kell várni míg az új hajszálak kinőnek, ami sajna nem rövid idő. Kb 6 hónap a teljes regeneráció (persze aki rövidre nyírva hordja a haját, annak kevesebb)


Ha valakinek van valami fejlemény, hogy már látható javulás van vagy bármi, az nyugodtan írjon (én is fogok, ha jelzed hogy téged is érdekel)

2021. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, nekem még mindig nem változik, szinte már teljesen átlátni mindenhol a hajamon, látni a fejbőrömet, erre rátesz, hogy nagyon elkezdtem őszülni is 30 évesen 😅
2021. okt. 25. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!