Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a fülem?

Mitől fáj a fülem?

Figyelt kérdés
Reggel óta nyilaló fülfájásom van csak a balfülembe..és belehasít akkor a halántékomban is fáj meg mintha a bal nyakcsigolyám is fájna.. mi lehet ez ?

2021. okt. 16. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Begyulladt, elofordul.

Menj ful-orr-gegeszetre.

2021. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont csütörtök óta használok egy orrsprayt és most olvasom hogy ezek a tünetek jelentkezhetnek : Egyes esetekben átmeneti fejfájást, orr-, szem-, fül- és nyaki fájdalmat jelentettek; ezek a tünetek a készítmény alkalmazásának abbahagyásakor megszűnnek. lehet ez miatt ?
2021. okt. 16. 16:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha rágok meg nyelek akkor is néha megfájdul ..
2021. okt. 16. 17:09
 4/8 anonim válasza:
Miért használsz orrsprayt? Megfáztál?
2021. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esténként be volt dugulva az orrom már 2 napja
2021. okt. 16. 19:46
 6/8 anonim válasza:
2-es vagyok. Ha nem társult az orrdugulásodhoz torokfájás, akkor szerintem ez csak simán a spray mellékhatása. Próbáld meg abbahagyni a sprayt, viszont ha utána sem múlik el a fülfájás akkor dokival nézesd meg, nehogy gyulladás legyen és a másik füled is megfajduljon. Addig viszont melegítsd a füled sóval, villanyparnaval vagy amivel tudod, hátha egyhíti a fájdalmat.😊
2021. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam kövirózsát,aloevera t de semmi és mintha egyre rosszabb lenne .. Már az egész halántékom fáj meg olyanokat belehasogat hogy beszarok...Már ha hozzá érek a fül belsejéhez már az is fáj ..
2021. okt. 16. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindegy szerintem mitol van, orvoshoz kell menned.

Es kerlek ne cseppents minden hazi szart a fuledbe, mert rosszabbodhat tole.

2021. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!