Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a bal vesém tompán?

Mitől fájhat a bal vesém tompán?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja felfáztam ami ráment a vesémre. Nem volt lázam. Kaptam antibiotikumot és jobb lett.

De azóta majdnem minden nap érzem hogy tompán fáj a vesém a délelötti órákban. Másfél liter viz utan pedig hirtelen elmúlik. Ez mi lehet???

Nincs lázam, van étvágyam, a vizeletem tiszta, nem büdös. Mikor a felfázással mentem a dokihoz kb negyed órán keresztül (alapos doki nagyon!) nézte ultrahangon a veséim állapotát. Nem talált semmit.

Talán be beszélem hogy fáj? Nem értem már komolyan! Volt már kövem, műtöttek is miatta. Sőt, kő miatti vesegyulladásom is volt már. Az koránt sem ilyen...

Ez amolyan elvilselhető kategória, de érezteti hogy van.

Valakinek volt már ilyen?



2021. okt. 17. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is érzem, ha nem iszok elég folyadékot.
2021. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 éve volt húgyúti fertőzésem,azóta időszakosan fáj jobb oldalon az alhasam (nagyon éles szúró fájdalom,ma is ezzel keltem) és jobb oldalon a vesém (a vesém tompán fáj nekem is).

Fogalmam sincs mi okozza de nagyon aggasztó. Kb 2 hetente van 1 nap mikor 10 percenként pisilnem kell,olyankor zsibbad az egész jobb oldalam..

2021. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!