Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam, most meg elkezdett...

Megfáztam, most meg elkezdett fájni a mellkasom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy hete egy órát vártam hidegben, szélben, ráadásul miután hajat mostam és még nedves lehetett (tudom, hogy nem kellett volna). Utána másnap is hidegben, szemerkélő esőben kellett várakoznom. Másnapra benáthásodtam, az egyik fülem is bedugult és sűrű váladék ürül, ha ki tudom egyáltalán fújni. De inkább nem jön semmi, de dugult marad. Pár napja elkezdtem köhögni, először száraz volt, utána felszakadt. Most már úgy éreztem, kezdek jobban lenni, néha kidugul a fülem is hosszabb időkre. De most elkezdett fájni a mellkasom ilyen tompa fájással, nem csak a köhögéskor, hanem folyamatosan kb. Lázam egyáltalán nem volt egész idő alatt. Másnak is volt ilyen a megfázása közben?
2021. okt. 17. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Más megszárítja a haját vagy vesz sapkát.
2021. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez baromira kapcsolódott a kérdésemhez. Ennyit még magamtól is ki tudtam találni, köszi szépen.
2021. okt. 19. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégsem sikerült előtte kitalálni.
2021. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük okostojás úr/asszony!
2021. okt. 19. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!