Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Műtétem lesz amit szeretnék...

Műtétem lesz amit szeretnék altatásban kérni. Magas vérnyomásra szedek reggel két féle gyógyszert és este egyet. Ez nem akadálya az altatásnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek az aneszteziológus altat így is? Aki szed vérnyomas csökkentőt azt is lehet altatni?

Ha valakinek volt ilyen az legyen szíves írjon mert eléggé félek.


32/Nő



2021. okt. 20. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

De műtét előtt konzultálnod kell az anesztessel. Mikor lesz a műtét és milyen, hogy ez még nem történt meg? Labor is kell előtte, stb.


Nekem múlt héten térdműtétem volt, a sebész a csontomat véste, fúrta, csavarozta, szegelte, szalagokat vágott, rakott át, stb.. és semmit nem éreztem. Csak gerincérzéstelenítőt kaptam. Ne félj ennyire, már nem 1960-as színvonalú műtétek vannak. :)


F/29

2021. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Csak tudni kell róla az anesztesnek.
2021. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem kell aggódni, a vérnyomás csökkentőt be is kell venni, mondják is. Reggel pici vízzel. Műtét nel, semmit nem fogsz érezni. De az orvosok mindent el mondanak majd ne aggódj.
2021. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adnak egy lapot, amit ki kell tölteni a szedett gyógyszerekről, vagy megkérdezik, mondd el, említsd meg.
2021. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!