Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anális szex betegség?

Anális szex betegség?

Figyelt kérdés

Sziasztok,nem akarok illetlen illetve kellemetlen lenni a kérdésem végett (számomra az egyébként) de nagyon félek és tanácsra van szükségem.

A napokban a kedves párommal análisan közösültünk és… Ahj, nagyon kínos ezt így leírni, de miután végeztünk, barna lé maradt a péniszén és az folyt a fenekemből is kisebb világos barna darabokkal… pedig ügyelnek a higiéniára… nagyon tartok attól, hogy ennek következtében AIDS-esek lehetünk. Ennek mekkora az esélye? Van okom félni? Mással esetleg ez előfordult már? Köszönöm!



2021. okt. 21. 04:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem betegség, bár elég undorítóak vagytok!
2021. okt. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem értem miért is. Párkapcsolatban miért gusztustalan ha kielégítjük egymás nemi vágyait és hogy nálunk anális közösülés is a nemi együttlétünk része…

Tiszta vagyok. Ő is az. Kívül és belül odafigyelünk a higiéniára, egyszerűen csak most történt egy ilyen eset, hogy az anális együttlét után barna folyás távozott belőlem és volt benne barna darabka… nyilván nem beszartam vagy befostam… csak olvastam róla, hogy ezáltal megeshet a HIV fertőzés és habár semelyikünk sem AIDS-ES nem akarjuk, hogy egy ilyen kevésbé szerencsés anális együttlét után bármilyen kellemetlen következményekkel kelljen találnunk magunkat…

2021. okt. 21. 04:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A HIV az vírus, magától nem teleportálódik oda. Ettől nem kell tartanotok. Ellenben ha gumi nélkül csináltátok, a párod kaphat tőle húgyúti fertőzést, illetve ha utána máshol is folytattátok fürdés nélkül, akkor neked is lehet fertőzésed.
2021. okt. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy átlagos, szokványos kérdés, én se jó kedvemben vagy unalmamban írtam ide, hanem pont hogy aggodalmamban. Ha lehet kerüljük el az ítélkező válaszokat, csak szeretnék megnyugodni, nem pedig azon merengni miért is vagyok undorító.

Nyilván nem pisi-kaka szexről beszélünk…

2021. okt. 21. 04:56
 5/17 A kérdező kommentje:

3/4 Értem, köszönöm!

Csak azt olvastam róla, hogy az anális szex miatt előfordulhat HIV/AIDS még akkor is ha a két fél nem érintett a fertőzéssel, a végbél baktériumai miatt. Akkor ez így kizárható?

2021. okt. 21. 04:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5: Igen, kizárható.
2021. okt. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gumi nélkül csináltuk.
2021. okt. 21. 05:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Remélem ez nem változtat a helyzetem.
2021. okt. 21. 05:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárható
2021. okt. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb használjatok gumit. Ha egyikőtök sem HIV pozitív, akkor nincs mit átadni. Pontosabban a párod összeszedhet egy jó kis hugyúti fertőzést, akár azt neked is tovább adhatja, neked meg hüvelygyulladást okoz.

Nem csoda történt, hanem ahogy kifolyt belőled az ondó a bélsár is jött vele.

2021. okt. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!