Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenéstől más is nagyon lefogy?

Hasmenéstől más is nagyon lefogy?

Figyelt kérdés
Valahogy nem látom a környezetemben, hogy egy ilyen vírus után annyira lefogynának az emberek, ellenben én, aki így is rohadt nehezen szed fel pár kg-t, egyből le is dobom és csontsovány leszek 2-3 nap hasmenés után. Aztán megint rohadt nehezen hízom vissza. Miért van ez? Ti is fogytok olyankor?

2021. okt. 21. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én soha semmitől nem fogyok, betegségtől sem, max. 1 kg-ot, ha nagyon a halálomon vagyok. Genetika ez is, nálad is az lehet a fogyás.
2021. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma találkoztam egy ilyen vírussal, egyelőre még csak alaptünetek vannak (hidegrázás, láz, rossz közérzet, étvágytalanság), de tegnaphoz képest már leugrott 1,5 kg (digitális okosmérleg, fene tudja, mennyire pontos, de elszomorító).
2021. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De szerencsés vagy…én utálok vékony lenni(amúgy nő vagyok, de nagyon örülnék 5-10 pluszkilónak). Lehet elkezdek szedni fogamzásgátlót, attól régen híztam.
2021. okt. 21. 13:56
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 ugyanígy kezdődött nekem is. Azért is keserít, mert mikor többhavi kemény kondizás eredménye 2 nap alatt eltűnik, akkor legszívesebben kiugranék az ablakon :D
2021. okt. 21. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is vékony testalkatú vagyok és ha pár napig nem tudok enni (pl elsavasodok, szélgörcs, stressz stb miatt), akkor simán lemegy 5 kiló is, ami oltárian meglátszik rajtam és van, hogy 1-2 év mire visszaszedem (persze csak ha addig nem jön megint ilyen gyomorbaj... :( ). Nagyon zavar és elszomorít, mert tényleg vékony is és alacsony is vagyok. Doki nem is nagyon foglalkozik vele, vérvételem jó és az számít szerinte. Egy időben a reggelim fornetti/péksüti és ilyenek voltak, (nem volt stressz sem), akkor tudtam felhízni 51 kilóra, ami oltárian soknak számít nálam. Utána stressz miatt lefogytam, majd megint és most megint évek óta 43 vagyok :s nem tetszek magamnak és mindenki meg is szól érte. Sajnos nem tudok megoldást rá.
2021. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 átérzem a problémád, nem vagy egyedül vele :( Én 49 kg voltam, örültem is neki, most szerintem megint 44-45-re lefogytam es még vége sincs a betegségnek…hát, akkor nekünk ez jutott :D
2021. okt. 21. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked "csak" hasmenés volt, vagy hányás is?

Mivel pótoltad az elveszett energiát?

2021. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasmenés, 2 napja van. Sok folyadékot iszok és sós főtt krumplit eszek meg pirítóst, banánt, mást még nem merek.
2021. okt. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!