Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellekhatás a sinupret tablett...

Mellekhatás a sinupret tablettától?

Figyelt kérdés

Most vettem sinupret tablettát, mert váladékot érzek a torkomban, és néha az orromban is.

És olvasomtam a betegtájékoztatót, hogy előfordulhatnak ezek a mellekhatások: ajkak, a nyelv és a torok és/vagy a gége duzzanata a légutak szűkületével (angioödéma), légszomj, arcduzzanat.


Mik a tapasztalataitok?


2021. okt. 22. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda van írva, milyen gyakori az adott mellékhatás. Minden gyógyszernél előfordul, de nem törvényszerű, hogy lesz is.
2021. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Daedalon mellekhatasa meg halal (regen tuti, hogy ez oda volt irva a tajekoztatoba :D) en csupan 10 evig szedtem evente tobbszor, amig allandoan hanytam hosszabb utakon.

Azt gondolom, hogy nem kell parazni minden szaron.

2021. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ismert mellékhatások (a gyakoriság nem becsülhető meg a rendelkezésre álló adatokból)

: ajkak, a nyelv és a torok és/vagy a gége duzzanata a légutak szűkületével (angioödéma), légszomj, arcduzzanat.

2021. okt. 22. 15:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs oda írva hogy milyen gyakori. És valakinek ez a gyógyszer használt? Már mint váladékot eltávolította a torokból, orrból.
2021. okt. 22. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Orrspray, inhalalas es sok orrfujas. Ez az, ami biztosan segit eltavolitani a valadekot.
2021. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megfázva. Vagyis nem érzem mintha meg lennék fázva. Orrommal jól lélegzem. Torkomban érzem a váladékot
2021. okt. 22. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Fentről lecsoroghat a váladék. Ha nem bizol a sinupretben, próbálj inhalálni, gargalizalni. Sok C-, D-vitamin.


Az idézett mellékhatás valószínűleg olyan ritka, hogy azért nem tudnak becslést sem tenni. Azonban mivel előfordult, fel kell tüntetniük a betegtájékoztatóban.

2021. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én szedek sok c d vitamint rendszeresen
2021. okt. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!