Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanácstalan vagyok ez miért van?

Tanácstalan vagyok ez miért van?

Figyelt kérdés
25eves vagyok körülbelül 3eves korom óta megvannak nagyobbodva a nyirok csomóim a nyakamban (szüleim ezt mondták) én olyan 5éve vettem észre magamtól úgy kérdeztem őket hogy mióta van ez nekem. a bajom hogy kemények nem mozgathatóak viszont ebben ki is merülnek a tünetek nincs semmi bajom a vérképem is jó évente szoktam menni nincs fogyás se izzadás se viszketés se semmi de mégis attól félek hogy valami lassú lefolyású daganatos dolog lenne tudnátok segíteni a házi orvos letudta azzal hogy a vérvétel eredménye jó volt és ha 25eve ott vannak kitapinthatóan már meghaltam volna szerinte (ha limfoma lenne)

2021. okt. 24. 19:05
 1/1 anonim válasza:
Szia! Pontosan mekkorák? Lehet kívűkről látni vagy nem? Nekem egy nagyon pici borsó méretű nem látható van az állam alatt. Én is félek hogy daganatos de most voltam vizsgálaton és minden jó volt.
2021. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!