Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a mellkasom a...

Mitől fájhat a mellkasom a jobb lengőbordám alatt, főleg mély légzésre?

Figyelt kérdés

Voltam lázas, szerintem influenzás, mert izom, vagy inkább izületi fájdalmaim is voltak, de nem mentem orvoshoz, mert az influenza vírus, amúgy sincs mit tenni vele, csak kifeküdni, csak egy napig voltam lázas, előtte minimálnátha, aztán torokfájás, sőt, elment a hangom, és utána jött a láz és a köhögés, és kb. ahogy elmúlt a lázam, jött ez a mellkasi fájdalom, kicsit, de most mintha jobban fájna, ráadásul mintha oldalra vonulna a fájdalom, pedig inkább középen fájt, ez a legfurább, és nem tudom, mi lehet ez - ráment a tüdőmre...?


Tudom, menjek el orvoshoz, röntgenre, tervben is van most már, pedig igyekeztem elkerülni, de gondolom, hogy itt senki nem fogja megmondani a tutit, de azért tippeknek örülnék, köszi!



#mellkasi fájdalom #influenza után
2021. okt. 28. 14:01
 1/2 anonim válasza:

Ha be vagy oltva covidra, nem sok jót várhatsz. Ha nem, akkor nyertél.

Orvost nem hagynám ki a sztoriból azért.

2021. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Be vagyok oltva háromszor is amúgy, nem mintha a megveszetten oltáshívők körébe tartoznék, de munkahelyi elvárásom és érdekes, hogy felhoztad ezt az oltástémát, mert a lázas pillanataim tán csúcsán egyszer csak elkezdett fájni az oltás helye is, egy kb. tíz cm-s folton, meg is lepődtem ezen, rögtön meg is néztem, hogy mikor is kaptam az utolsó oltást és majdnem két hete volt, de még nem volt két hét...


Az élettársam súlyosan összeesküvés-elmélethívő amúgy is, így oltástagadó is, nem is mondtam neki, h fájt az oltásom helye is, amúgy azt sem, hogy harmadszor is beoltottam magam, de szerintem tudja amúgy, de ő amúgy is azt mondja, hogy az oltásba betegszik meg hal bele mindenki, hát tán én is abba betegedtem bele, bár vannak olyanok is, akik meg azt mondják, hogy tán koronás lettem, ám csak a három oltás miatt nem lett súlyosabb bajom - végül is bármi lehetséges, ki tudja...


Mikori már ez a kérdésem, pf, és még mindig ugyanott tartok, leszámítva azt, hogy egyrészt felmerült több körülöttemlévőben is, hogy tán meghúztam magam a köhögéssel és tán csak egy izom vagy izület fáj ott, lehet, nem tudom, mindenesetre még mindig nem múlt el, orvoshoz meg mentem volna, de nem sikerült időpontot egyeztetnünk, ám jó fej volt, mert egy megüresedett időpontjában felhívott és kikérdezett és elmeséltem neki mindezt és hogy tán röntgen kéne, erre adott beutalót, amire még csak ma derítettem ki, hogy hol és mikor tudok röntgenre menni, bár onnantól kezdve, hogy felmerült az izom vagy izület kérdése is, pláne, hogy főleg köhögéskor meg tüsszentéskor annyira fáj, hogy végigkáromkodom a teljes magyar káromkodástárat...


Nagyon fura, mert egyrészt az is fura volt, hogy elkezdett vándorolni ez a fájdalom egész a hónaljamig, de aztán visszatért a kezdeti pontba és akkor is nagyon érzem, ha nagy levegőt veszek és néha olyan köhögőrohamok jönnek rám, hogy nem is értem magam, de akkor legalább eszembe jut, hogy oké, elmegyek röntgenre, pláne, hogy már tudom, hogy hova és mikor, meg vérvételre is elküldött az orvos, hátha ebből a kettőből okosabbak leszünk mind, bár nekem fura, hogy nem is mondta, hogy megvizsgálna, de hát ja, koronás időket élünk, mindenki igyekszik távoltartani a nem kötelezően muszáj személyesen ellátni pácienseket...


Azért érdekel most már, hogy mióta húzom ezt, gyerekekkel dolgozom, gondolom, hogy minden vírus-bacit összeszedek tőlük, hajrá immunrendszerem, csak ne fájna a mellkasom hozzá, oké, megyek röntgenre szerintem még a héten...

2021. nov. 15. 16:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!