Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívizomgyulladást kimutat...

Szívizomgyulladást kimutat EKG, ultrahang?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
EKG kimutatja. Miért gondolod, hogy szívizomgyulladásod van?
2021. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Március óta enyhe, de zavaró felhasi/mellkasi diszkomfortjaim vannak, meg nem is érzem magam olyan jól. Sok helyen jártam már, háziorvos, belgyógyász, kardiológus, laborok... 2 laboromon is piros volt a C reaktív protein (6.5, 6.9), aztán ugye a netes keresgélés csak több kérdést vet fel, mint választ ad...
2021. okt. 28. 18:21
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze amúgy minden leletem negatív (Hál' Isten), refluxra gyanakszanak, már az ultrahang is negatív lett. Supra Tachycardiát írtak egyedül, de arra meg elvileg csak rendszeresn kéne sportolnom.

Aztán ugye itt az az egész covid-téma... Hogy fiatalok úgy is átesnek rajta, hogy csak a poszt-covid tünetek tűnnek fel, a rendes betegség lefolyik sima "megfázásként", szóval kicsit el vagyok veszve.

2021. okt. 28. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el gasztroenterológushoz.


Alapvetően a mellkasi fájdalmat 2 részre szokták osztani. Vagy szív-és érrendszer vagy pedig gyomor probléma. Nem csak a reflux okozhat mellkasi fájdalmat, bármilyen más fájdalom is ki tud sugározni.

2021. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti éppen "bizonyító" kúrán vagyok, napi szinten szedet Pantoprazolt a "refluxomra", de nem igazán jobb tőle. Viszont kardilógusnál is voltam már, EKG és ultrahang is negatív, strukturális szívbetegségem nincs.
2021. okt. 28. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most ? Kiderűlt valami ?
2021. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb egy hete mentem vissza a belgyógyászhoz, megnyugtatott, hogy még mindig nincs semmilyen komoly problémám. Nagyon hajaz neki ez az egész valami mentális dologra, de a biztonság kedvéért elküldödd holter EKG-ra és gyomortükrözésre, plusz még egy nagylaborra. Majd 2-3 hónap múlva kell visszamennem. Addig pedig reggelente egy negyed Nebivolol-t szedek, mert azt mondta a doki, nyugodtan, az még mindig jobb, mint a Xanax vagy a Frontin. Sok sportot ajánlott és írt még fel D-vitamint. Azóta kicsit jobb, de még mindig nem múlt el teljesen, sokszor okoz kellemetlenséget. Egyelőre ennyi...
2021. dec. 4. 15:00
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Gondolom azóta már elmúltak a panaszaid.. Kiderült mi okozta?
2023. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!