Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért csak reggel van székletem?

Miért csak reggel van székletem?

Figyelt kérdés

Nincs székrekedésem, de délután vagy este egyszerűen nem tudok menni, hiába próbálkozom mikor érzem hogy kell.


Persze másnap reggelre mindig annyi széklet gyűlik össze bennem hogy több alkalommal kell lehúznom a WC-t.


Ezzel nincs is baj, csak nagyon kellemetlen mikor este vacsora után mindig érzem hogy székletem van, de valamiért nincs bélmozgásom, így nem jön ki semmi.


Valahogy nem lehetne átszoktatni a szervezetemet hogy esténként is legyen bélmozgásom? De abban biztos vagyok hogy ez nem székrekedés, mert reggelenként mindig puha székletem van.


25 éves vagyok.



2021. nov. 1. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A testmozgás segít, pl a jóga. Szerintem az sem normális hogy reggelre meg akkora mennyiség van hogy többször kell lehúzni. Valami nincs rendben az ételek arányaival.

Mikor miket szoktál enni? Folyadékot mit, mikor iszol?

2021. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, főleg víz, rostos zöldségek és gyümölcsök napi szinten, ez segíthet.
2021. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichés. Hagyd ki reggel, aztán majd jön máskor.
2021. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!