Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt minek vélitek? megfázássze...

Ezt minek vélitek? megfázásszerű, vagy súlyosabb?

Figyelt kérdés
3. napja vagyok egy olyan állapotban aminek két fő tünete van, torokfájás, és erős taknyolás. hőemelkedést, lázat nem mértem, első nap fájdalmas volt nagyon a nyelés az most a harmadikra elmúlt, de hurutos és ha hátradőlök a székban érzem hogy a torkom kapargatja, pár percenként erős köhögési ingert okoz, csak nem nagyon szakadozik felfelé. egyszer igen, akkor sárgás váladékot láttam mint ami orrból jön jobb esetben. (onnan szinte csak áttetsző jön) fájdogál egy kicsit a hátam de a gerincem környékén, nem tudom eldönteni hogy a napok óta egyhelyben gubbasztástól, vagy ez is tünet. 31 vagyok, kétszer oltottak sputnyikkal, másodikat május 1. előtt egy nappal kaptam meg
2021. nov. 2. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ez súlyos? Folyik az orrod és kicsit fáj a torkod. Gondolod ez kórházi elfekvős eset?
2021. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!