Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már több mint eg hete fáj a...

Már több mint eg hete fáj a derekam miért?

Figyelt kérdés
Kb.18 évvel ezelőtt operáltak gerinc ferdülésre,azóta implantátumok vannak a gerincemben,nemrég olyan munkát végeztem ami kissé megerőltető volt,és azóta szúró nyilazó érzés van a jobb oldali derekamban,voltam neurológusnál, 2x szer is ,szedek gyógyszer,kapok injekciókat,már infúzió is kaptam ma,de amint kimegy a gyógyszer hatása, rögtön visszajön a szúró érzés sokszor már mozdulni sem birok,nemtudom meddig lessz ez így, az orvosoktól már nem remélem semmi biztatót, van valakiknek ezzel tapasztalata,mit és hogyan kellene csinálni hogy elmúljon a fájdalom?

2021. nov. 8. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
gyogytorna
2021. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Műtve vagy, szerinted itt a sok okos fog jó tanácsot adni? Menj orvoshoz vagy legalább konzultálj telefonon.
2021. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hát éppen ez az,voltam már kétszer is neurológián, a saját kezelő orvosomnál is,készültségen is voltam, és semmi változás,ugyan úgy fáj, nem küldtek sem rtg-re se semmi, mr-re küldtek de csak december végére kaptam időpontot, tényleg úgy néz ki az egész mintha az orvosok arra játszanának hogy háljunk meg minél hamarabb.
2021. nov. 9. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!