Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felvettétek a koronavírus...

Felvettétek a koronavírus elleni védőoltást? Ha igen akkor mik a tapasztalataitok? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert pedagógiai asszisztens vagyok egy általános iskolában és fel kell vennünk az oltást. Én azonban nem tudom hogyan döntsek. Mi erről a véleményetek, hogy a munkáltatók kötelezik a dolgozókat az oltásra? Ti felveszitek vagy inkább otthagyjátok a munkahelyet?


Mellesleg valószínűleg voltam már kovidos 2 alkalommal is és a cukorbeteg szüleim is. Mindannyian túléltük és nem szorultunk kórházi ellátásra. Itthon átvészeltük.



2021. nov. 11. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem . Mindegyik bármilyen védőkamu injekcíó káros mellékhatásokat okoz , nyiltan vagy lappangva . A fémek malária himlőtöredekek formadelhidek nem előknek való . Aki óvatos kutakodik biztosra megy , a tv hisztéria folyamatosan hazudik aktualis szakertők hadoválnak , nyiltan közlik nem oltattak nem is fognak . Friss mai hír index Kötelezőve tették a védőoltast a parlamentven de nem a képviselőkre vonatkozik ... Erőltetett MLM duma kezdetektől . Aki fanatizal az nem peldamutató , a terrorfőnökök sem maguk robbantanak hanem a barmokat iranyitják kamikazékra ....
2021. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Semmi különösebb tapasztalatom nem volt vele kapcsolatban. Lehet hogy szükségem se feltétlenül lett volna rá, már ami a koronavírust illeti, de ha ez kell hogy elkerüljük a korlátozásokat, akkor igazán semmiség ennyit bevállalni.
2021. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Antigén te4sztt kimutatja, hogy csakugyan covidos voltál-e. Ezesetben valószínű nem szükséges az oltás.

Én eddig 2 sputnikot kaptam, nem volt semmi negativum. -Kivéve aznap enyhe izomfájdalom az oltások helyén.

Az antigén tesztem jó.

2021. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Beoltattam magam, igen.

Attól, hogy voltál már covidos, nem biztos, hogy legközelebb nem lesz sokkal súlyosabb lefolyású, már csak a mutációk miatt is van rá esély. A "valószínűleg" pedig semmit nem jelent, az is lehet, hogy megfáztatok vagy influenzát kaptatok el.

2021. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Beoltattam magam, semmi extra nem volt. A masodik oltas utan ereztem magam faradtabbnak 3 napig, illetve a karom fajt, de ennyi.

Nekem errol az egeszrol az a velemenyem, hogy egy jarvanyt csak vedooltassal lehet megfekezni. En kotelezove tennem mindenki szamara es most johet a lepontozas. De igy soha nem lesz vege, mert a virus tud mutalodni, az oltatlanok miatt.

2021. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi megvezetett naívat kik önkent vonulnak eutanáziára . Index friss híre a kötelező oltasok alól kivételek a képviselők ... Akkor koppantok ha kezdetek súlyos betegségeket kapni , bekerültök oltottkent kórházakba klinikákra terhelni a rendszert . Emiatt nincs gyógymod , félrekezelnek , ettől lebénulas kiszenvedés jön . Tájékozódjatok , nincs rejtve a valóság .
2021. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Huhh 6-os, veled komoly gondok vannak fejben. Kezelnek mar, ugye?
2021. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok. Én is pedagógiai asszisztens vagyok iskolába.És nekem is döntenem kell sajnos....
2021. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A véleményemet nem írom le, mert kitiltanak. Az, hogy a védettségi kártyát nem fogadják el annál, aki természetes módon megszerezte a védettséget, mindent elmond szerintem. Nem vagyok összeesküvés elmélet-hívő, de itt jön ki az, hogy mekkora mocsokság az egész.


Én is suliban dolgozom, nem vagyok beoltva. Nálunk (mindenkivel együtt:tanár, takarító iskolatitkár stb.) kb 70 dolgozóból nagyjából tízen nem vagyunk beoltva.

Nem titkoltuk, nem is hangoztattuk, senki nem foglalkozott vele. Most van, aki úgy tervezi, elmegy fizetés nélküli szabira, de a legtöbbünknek fogalmunk sincs még, hogyan döntsön.

Én se döntöttem még el, de be fogom adatni valószínűleg. Kényszer hatására. Egyszerűen féltem a munkám, és hiába mondom azt, hogy elmegyek máshova dolgozni, mi a garancia arra, hogy ott nem kérik később?

2021. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kényszer oltás esetére itt a jogi út:


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!