Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás vagyok, reggelente...

Náthás vagyok, reggelente torokfájással kelek. Mi segítene erre?

Figyelt kérdés

23 f

Mielőtt koronavírusos fertőzéssel gyanúsítnátok, hadd mondjam el, hogy hol, kitől kaphattam el.

Utoljára tavaj decemberben voltam beteg, és akkor lettem pozitív fertőzött. Azóta nem voltam beteg.


Édesanyám, testvérem megbetegedtek. Testvérem kezdte. Náthás volt, torokgyulladása volt. Testvérem volt AG teszten, negatív lett. Édesanyám be van oltva, de volt teszten, negatív eredmény. Most már ki vannak gyógyulva mind a ketten. Míg ki gyógyultak addigra elkapta a barátnőm. Torokgyulladás, nátha, 37-37,7 hőemelkedés, negatív teszt. Most a barátnőm is rendbe jött. Munkában 2 kollégám betegen járnak munkába, egyik be van oltva, és volt teszten, és negatív lett. A másik kollégám nem ment tesztre.


Csavarja az orromat, be van dugulva az orrom, fáj a fejem elől. Szedek mindenféle vitamint, c, d, cink vitamint. Sőt még gyömbéres teát is iszom. Orrsprayt is használok.


Menjek táppénzre? Szédül a fejem. Csak a második nap, és már szó szerint haldoklódom.


Valamilyen tipp, hogy minél gyorsabban legyek rendben?


Kérlek segítsetek! Megőrülök.


2021. nov. 14. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne mennél táppénzre, a kérdést se értem! Mért kéne betegen dolgozni? Úgy tudsz gyorsabban rendbe jönni, hogy nem mész sehova és pihensz. A többit a fentieken felül a szervezeted elintézi.
2021. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szédülés gyanús,érdemes egy tesztet,és igen,próbálj táppénzre menni.
2021. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rekedt a hangom. De nem fáj a torkom. Hangukatvaltozo
2021. nov. 14. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Most győzködsz minket, hogy nem is vagy beteg? Ha tüneteid vannak, akkor beteg vagy.
2021. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem győzködni jöttem.
2021. nov. 14. 16:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!