Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagymamám, és az édesanyám be...

Nagymamám, és az édesanyám be vannak oltva, és pozitív személlyel voltak kontaktusban. Most ő rájuk nem vonatkozik a karantén?

Figyelt kérdés

Szentmisére járnak, áldoznak. Tegnap voltak szentmisén, és este 22-kor írt a Facebookra a pap, hogy pozitív az AG tesztje. Otthon csinált tesztet. Rendesen orrból.

És tegnap voltam szentmisén a nagyim, és az anyám, és áldozni is voltak. Áldozás úgy folyik, hogy a pap saját kezéből adja oda az ostyát a te tenyeredre.


Állítólag nem kell menni most karanténba a családomnak. A nagyszüleim be vannak oltva, az édesapám is be van oltva, de a testvérem nincs.

Most én is kontaktusban voltam az anyámmal. Vannak tüneteim már 2 napja. Van otthon nyálas gyorstesztem.


Most én rám is vonatkozik a karantén? Vagy mehetek nyugodtan munkába holnap?


2021. nov. 14. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aki kontakt, de be volt oltva annak nincs karantén. de csak ha tünetmentes, hivatalosan így, hogy tünetes vagy jelentkezned kéne a HO-nál
2021. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És tovább mi? Ha jelentkezem és tovább mi van?
2021. nov. 14. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
felhívod a HO-t, az elrendel tesztet (vagy nem), kijönnek a mentők, az eredményről a HO értesít. ha gyengék a tünetek akkor maradsz otthon, ha nem, akkor kórházi ellátás. a karantén 10 nap utána lehet menni amerre látsz. nyilván ha negatív a teszt, akkor semmi teendő nincs
2021. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minél jönnek ki mentők?
2021. nov. 14. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!