Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok, de nem akarok...

Beteg vagyok, de nem akarok teszteltetni akkor meddig kell itthon maradnom?

Figyelt kérdés
Pékségen dolgozom, a fagyasztónk -21 fokos. Rohangálunk egész nap, folyik rólunk a víz és elkövettem azt a hibát hogy kabát nélkül mentem be a fagyasztóba. Ma már érzem az egész testemben, folyik az orrom és köhögök, fáj a torkom. Egyenlőre elvagyok, úgy is maszkot kell hordanunk, nem fogok megfertőzni senkit sem. De Ha nem sikerül kikúrálnom. 2 éve nem voltam táppénzen. és most sem szeretnék mert a decemberi plusz pénztől is elesnék, de ha nagyon rosszul leszek kénytelen leszek. Csak hogy egyszer teszteltek a párom miatt aki nagyon beteg volt, és utána három napig vérzett az orrom annyira durva volt a faszi és széthánytam a kocsit is. Tehát egy rémálom volt. Ha nem vállalom a tesztet 2 hét karantén? Egy szemét liba a házi orvosunk, jobban fél a covidtól mint a tűztől.

2021. nov. 14. 19:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Pékségben dolgozol, beteg vagy de bejársz dolgozni. Gratulálok, fertőzőgóccá teszed az egész pékséget. Nemcsak a munkatársaid tudod megfertőzni, habem a vásárlókat is, akik szétviszik mindenfelé. Teljesen mindegy, hogy ez milyen víris,covid-e vagy sem.
2021. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Egy napot maradj otthon, vegyél a patikában egy nyáltesztet és ha nem pozitív, és jól vagy, akkor menj.


Én is ezt tettem, mivel a háziorvos telefonon azt mondta hogy nem Covidos tüneteim vannak, nem küld ki tesztelni.


Én meg nem akartam a kollégák közé menni úgy, hogy nem tudom mi van.


A negatív patikai teszt után mentem, meg jó másfél hétig kohecseltem, de maszkot viseltem, a főnökeim pedig kifejezetten kértek, hogy járjak dolgozni, ha nem érzem magam rosszul, mert nagyon sok volt a munka.

2021. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
karantén után is tesztelnek.. lehet ám a szájból is mintát venni.
2021. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
A hangsúly nem azon van, hogy koronavírus-e. Ne menj ilyen betegen dolgozni, pont.
2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Te igazából most a decemberi plusz pénzedet félted?
2021. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

"A hangsúly nem azon van, hogy koronavírus-e. Ne menj ilyen betegen dolgozni, pont."


A régi világban, amikor még minden és majdnem mindenki normális volt, akkor így volt. Most már csak a nagyon normális cégeknel van ez így.


A többi suttyó paraszt cég vezetője elvarja, hogy akár covidosan is menjél be. Szomszéd srác árukiszallito. Pozitív lett a tesztje. A főnöke reakciója: nincs ember, nem állhat meg a munka. Gyere be vagy, utána már nem kell jönnöd. Igyál este két pálinkát.


És sajnos ezt nemcsak a szomszéd sráctol hallottam az elmúlt egy évben.

2021. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Gratula. Covidtól függetlenül nem szeretne senki egy "sima" infulenzát sem elkapni. Te meg fertőzöl ott mindenkit.
2021. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Gondolom ti is pénzből éltek, vagy nem? Nevelj 3 gyereket 2 fizetésből és egy nyugdíjból. Apukának kapuzarasi pánikja van, és lelépett egy 20-on évessel...
2021. nov. 15. 16:43
 9/26 A kérdező kommentje:
Maszkban vagyok egész nap. Igen, féltem a decemberi plusz pènzt mert szükségem van rá. Gondolom te sem a szép szemeddel fizeted a számláid. Arról ne is beszéljünk h kesztyűben vagyok, fertőtlenítjuk a kezünket. Tegye fel a kezét aki nem dolgozott még betegen. Hagyjuk már. Tudod hány ember tapogatja össze csupasz kézzel a pékárut? A gyereked lehet több koszt eszik meg egy pékáruval mint ha a földet nyalná sokszor. Vagy valaki ledobta és vissza rakta. Nyálaza az újat h szetszedje a zacskót. Utána meg fogdosa a pogácsát. Soroljam meg?
2021. nov. 15. 16:49
 10/26 A kérdező kommentje:
1 fizetés és 1 nyugdíj* elirtam
2021. nov. 15. 16:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!