Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés? rossz idő pánikbeteg...

Szédülés? rossz idő pánikbetegség?

Figyelt kérdés

17/L

hipochonder vagyok és gyógynövényes gyógyszert veszek be félelem es szorongás ellen viszont van mikor sokkal jobban mutatkozik a félelmem mint most és nem segít a gyógyszer. Nem szeretnék itthon senkit felkelteni viszont nagyon félek.

Kicsit szédülök és nyomás van a fejemen

( nem érzem magam ugy hogy hánynom kell es bizonytalannak sem+fajdalmam sincs)

voltam a háziorvosomnál ugy 2 hete mert bizsergést éreztem néha a fejbőrömön és nyomást de o azt mondta nem utal olyanra hogy tovább küldjön. (ez az érzés szerencsére talán teljesen elmúlt)

viszont most néha szédelgek főleg este és nem merek aludni pedig fáradt vagyok.(korán is keltem ma valószínű ez is közre játszik )

Nem vagyok kedvetlen alapjáraton igazából jól érzem magam.


lehet ez valami probléma ami miatt aggódnom kéne?

Most este nagyon jelen van a félelmem és nemtudom hogy mit gondoljak és hogy lehet ez e valami veszélyes dolog.



2021. nov. 15. 02:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérnyomás?
2021. nov. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs, nyugi! :) Az idegeskedéstől vagy rosszul, magadnak generálod! Látom, hajnalig fent voltál.. azért fáj a fejed, mert egyrészt idegesíted magad így erősebb a vérnyomás, másrészt az agyad ösztönösen pihenni szeretne 23-4 óra között! Ki van tökig fáradva a napi dolgoktól. Tudod milyen nehéz koordinálni egy testet? A szemek pl. folyamatosan nagy mennyiségű képadatot adnak, gondolj bele egy kamera is milyen hamar lemerül! Segíts neki ilyenkor, pihenj le! Persze rátesz még ez a ködös idő is, hogy hamarabb kifáradsz és sok városban nincs szél, ezért a levegő is koszos..

Gyógyszert meg felejtsd el, ez nem arra való, ne kezelgesd magad találomra! Orvos tud neked segíteni, akivel kibeszéled a dolgaidat és megtaláljátok miért félsz!

2021. nov. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

második:

köszönöm a válaszod már rajta vagyok hogy jó embert találjak aki tud segíteni.

orvos ajánlotta a gyógyszert nem

magamtól szedem csak úgy. A gyógyszer nélkül enni se tudok úgy összeszűkül a gyomrom hogy minden kijön sajnos szóval egyenlőre szednem kell mert sokat segít.

2021. nov. 15. 06:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!