Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye helyre fog jönni anyukám?

Ugye helyre fog jönni anyukám?

Figyelt kérdés

44 éves, nincs alapbetegsége. Áprilisban kapta meg az 1+2 oltást, szputnyikot, nem lett baja tőle. Múlt hét csütörtökön felvette a 3.-at, ami Pfizer volt. Pénteken nagyon rosszul érezte magát, lázas volt és fájt a feje. Először csak kicsit fájtak a kezei és lábai, aztán egyre rosszabb lett, aznap estére úgy megfájdult neki mindkét lába, hogy még most is csak fekszik, wc-re ki bír sántikálni, de nagyon lassan és hatalmas fájdalmak közepette. Konkrétan lesántult. Biztos, hogy nem játszik rá, mert sosem szokott panaszkodni akkor se ha tényleg baja van. Ma reggel is ugyanúgy fáj neki, nem javult semmit a hétvégén. Már a karja is fáj, nem bír emelni.


Tudom, hogy nem vagytok orvosok, de ha írna valaki akinek ilyen tünete volt, annak mennyi idő alatt múlt el? Egy oltásellenes ismerősünk azt mondta, hogy ez így marad és már nem fog helyre jönni mert ő ismert valakit aki ugyanúgy volt és már fél éve sánta? Ez ugye nem igaz?


Köszönöm a válaszokat



2021. nov. 15. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán attól lehet, hogy előtte nem csináltatott tesztet és már akkor pozitív volt amikor megkapta az oltást, csak nem voltak tünetei, ez meg előhozta neki. Én is rosszul éreztem magam a Pfizer után.
2021. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Remélem orvos megvizsgálta már a tünetek jelentkezése után!!!!!!

(Amúgy meg az általános az, hogy a mellékhatások hosszabb rövidebb idő után el szoktak múlni. De mindenképpen ORVOS!!!!)

2021. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!