Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A háziorvos milyen tesztet ad?

A háziorvos milyen tesztet ad?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem az orvossal, covid gyanús tüneteim vannak, holnap be kell menni a férjemnek a rendelőbe tesztért.

Valaki tudja, milyen teszt ez? Gondolom, gyors teszt, de nyálból, vagy orrból, vagy hogy?



2021. nov. 15. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Orrból gyorsteszt, ha pozitív nincs mit tovább tesztelni, ha negatív csinálnak rendes PCR-t.
2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló.

De azt mondta, ad egy tesztet, vagyis nem tesztelőket küld.

Ezért gondolom, hogy valamilyen gyors teszt lehet csak.

2021. nov. 15. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Van orrból tesztelős gyorsteszt is.
2021. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minket behívott és ott csinálta orrból a gyors tesztet. adni adhat orrból meg vérből eredményt adó tesztet is.
2021. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ilyen esetben, ha magamat tesztelem, és negatív, akkor mi van? Küldi a pcr tesztelőket,vagy kész ennyivel?

Ha pozitív, az egyértelmű.

2021. nov. 15. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor negativ hozzank nem kuldte. Akkor kuldte volna ha rosszabbul lettunk volna.
2021. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként nagyon furának tartom, hogy ad egy tesztet, és csináljam meg. Ilyet még nem is hallottam eddig.

Mennyire lehet az megbízható?

Kíváncsi vagyok, délután lesz rendeles, akkor kapjuk (vagyis ferjem, mert én nem mehetek).

2021. nov. 16. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ha az utasitasok szerint csinalod a tesztet. Persze mindegyikben benne van a falsh negativ eredménye de ez a terhességi teszteknél ks fennáll. Az utasitasok szerint csinaljatok meg es minden jo lesz.
2021. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Negatív lett. De azért megkért, hogy ha nem gond, a héten ne menjek sehova...

Szerencsére nem gond.

2021. nov. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!