Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Folyik az...

Mi lehet a bajom? Folyik az orrom, néha tüsszentek, kis köhögés és nem érzek szagokat és ízeket. 2szeresen be vagyok oltva szoval kovid nem lehet azzal ne is gyertek

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet :)

Én is pont így vagyok kb. Ma beszéltem az orvossal, a szaglásvesztés miatt rögtön covid gyanu.

2021. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy be vagy oltva, lehetsz covidos.

Párom kétszer oltott astrával és pozitív. Picit taknyol, picit köhög, érez szagokat, nincs láza.

Én 2 pfizer után szintén pozitív, picit taknyolok (kb. mint egy allergia), nincs lázam, érzek szagokat.

Szóval egy teszt nem ártana.

2021. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy oltást vettem fel (Pfizer).

4. hete vagyok beteg, már kezd jobb lenni, de szaglásom és ízlésem továbbra sincs! Alig várom már, hogy vissza jöjjön..

2021. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Már megint egy hülye, aki arra akár utalni, hogy beteg lett az oltás ellenére is. A hülyeség ellen nincs oltás, pedig a kérdezőnek sürgős kezelésre lenne szüksége.
2021. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás nem arra való, hogy ne betegedj meg, hanem arra, hogy ne halj bele. Menj el teszteltetni magad. A szaglásvesztés covidra utal.
2021. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Covid nem lehet" Te hol éltél eddig? Járvány van, te pedig covidos vagy, akár tetszik, akár nem.


Ugyanilyen: A haverom kocsival 200-al nekiment egy betonfalnak és meghalt. Miért halt meg? Biztos nem az balesettől, mert be volt kötve. Inkább szívinfarktust kapott pont akkor. Igen, csak ez lehetett.

2021. nov. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!