Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés ha aranyered van?

Milyen érzés ha aranyered van?

Figyelt kérdés
Honnan tudod ha aranyered van? Olyan ciki ezt a dokinál felhozni, vagy megnézetni...

2021. nov. 16. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé fájdalmas sz*kletürítés, amelyen v*rcsíkok is lehetnek. Viszketés, szúró fájdalom. Lehet kívül és lehet belül is az aranyér. Ciki vagy nem ciki, menj el, és mutasd meg egy sebésznek! Minél hamarabb!
2021. nov. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy faágat dugnál a sgedbe, és úgy próbálnál biciklizni.
2021. nov. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járás és ülés közben is lehet fájdalom, nyomó érzés. WC papíron lehet vércsík. Aranyér kúp, kenőcs rendbe hozhatja, ha nem múlik, orvos.
2021. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére elég ritkán jön ki, évente 2-3-szor. Általában székletürítés után, ha a széklet meglehetősen keményebb és erőlködni kell vele, akkor kijöhet. Kis görcs szokott megjelenni olyankor, ami először fáj, majd borzasztóan elkezd viszketni. Én aranyér elleni kenőcsöt használok olyankor az hatásos nekem, így orvoshoz még nem mentem vele.
2021. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"A" típusúnak nevezném amikor azonnal orvoshoz kell fordulni. "B" típusúnak amikor a b... rá igével él a páciens. És egy-két hét elteltével ugyanott köt ki. Mint 50 éve boldog "C" típusú aranyér tulajdonos tudnék hozzá tenni egy pár dolgot. Én 18 évesen nyertem, olyan mint az anyós: váratlanul jön és nehezen távozik. Évi pár megjelenéssel ki lehet húzni egy pár tanács megtartásával: Használat után mosni kell, enyhe kenőccsel kenegetni, nem ülni betonra, vasra télen a hideg járműveken állva utazni. Ha előjön meleg víz jót tesz neki, és egy nagy tapadású kenőcs. Pár nap alatt lazul és eloszlik, ha makacskodik, akkor természetesen "A" útvonal szükséges.
2021. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!