Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Táplálékkiegészítő okozhat...

Táplálékkiegészítő okozhat máj problémát? 21/f

Figyelt kérdés

A referencia 40 volt nekem pedig 220 lett a labor.

Az orvos aztmondta felejtsek el minden kiegészítőt többé, se fehérje, se bcaa, se hmb.

Aztmondta valószínűleg ez a baj.de kaptam hasi ultrahang beutalót. Aztmondta ha leállok ezekkel akkor visszaáll minden remélhetőleg.

Májrákom lehet vajon, vagy károsodott nagyon? Félek a hasi ultrahang vizsgálattól.

Normálisan szedtem a kiegészítőket, semmi túladagolás de ki is dobtam már mindent.


2021. nov. 17. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
IGEN.
2021. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel ami nincs gyógyszernek minősítve törvényileg annak a hatóanyagtartalma és a tisztasága nem garantált és nem egységesített.


Szóval lehet, hogy az egyik kapszulában nincs semmi hatóanyag a másikba meg az ötszöröse van.


Így simán túladagolható!


Másrészt a csomagolási követelények sem olyan szigorúak mint a gyógyszernek minősített készítményeknél innentől kezdve gyerekjáték hamisítani, higítani őket kitudja mivel.



Harmadrészt bevett gyakorlat ezeknek az újracsomagolása, de a tárolásuk kitudja milyen körülmények között történt így a kelleténél nagyobb csíraszám, vagy egyéb bomlástermék lehet bennük jelen, a májad meg ezt nem díjjazza...



Gondolj bele egy vakcinagyárban is vannak malőrök, hibés szériák, pedig ott aztán van követelmény meg szigor, hát akkor még egy ilyennél amit szabadon hoznak visznek egyik orzágból a másikba is akár és mégcsak nem is helyben gyártják.

2021. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Ezek csak magas értékek, nincs se májrákod se egyéb komolyabb!

A hasi ultrahang egy dolog, de májbiopsziát ne engedj csinálni!


Az egy tűvel történő májszövet mintavétel lenne, viszont egy életre elbszhatnak, ha megremeg a doki keze.

A máj folyamatosan vérzik, nehezen gyógyul, és epecsatornák vannak benne amiket a tű nem fog kikerülni, hanem átszakít.

Ezek a későbbiekben behegesednek, eldugulnak, és ott már epehomok képződik, ami majd évek múlva epekővé fejlődhet.


Egyébként nincs szükséged táplálékkiegészítőkre, az edzéshez, normális kaja kell, és pihenés.

2021. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!