Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér a székletben, normális...

Vér a székletben, normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kb. 3 napja elég durva hasmenésem van. Most felfedeztem némi vért benne, nagyon meg vagyok ijedve. Sötétebb a színe, nem élénk, tehát gondolom feljebbről való belőlem, nem rögtön a végbéltől.

De a kérdésem az, hogy normális ez ilyen mértékű hasmenésnél?



2021. nov. 20. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális. Simán fölmaródhat a bélfal. Figyelgesd, ha pár nap alatt nem múlik, akkor orvos.
2021. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Covidos vagy?
2021. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nos, voltak a környezetemben covidosak, én csináltam egy gyorstesztet néhány napja, és egyet ma is, ezek negatívak lettek, bár ugye ki tudja, mennyire biztosak.
2021. nov. 20. 22:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem normális ha 1 hét után is véres, akkor irány orvos
2021. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva elég hipochonder tudok lenni, és gondoltam már arra, hogy mi van, ha ez az a fajta covid, ami lokalizált az emésztőrendszerre, és a vér már annak a jele, hogy roncsolja azt, velem meg mi lesz 😅
2021. nov. 20. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig nem javul csinálj még egy tesztet, a múlni nem akaró hasmenés jelenleg tipikus covid tünet sajnos.
2021. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem nem egyszer, de nem sötét volt a vér és kevés volt rajta. Mikor már nem egyszer volt elmentem proktológushoz, felsérült belül a hámréteg és az ott begyulladt, az vérezgetett néha. Szóval ha többször lenne, menj el proktológiára, megnézik. Felsérülhetsz tőle ugyanúgy, mint egy kemény széklettől.

Nekem mindkét véglet kikezdte már a fenekem.. Adnak rá vagy krémet, vagy kúpot. Bár mondom, nekem piros színű volt és csíkokban. Tudom mennyire ijesztő, én is a frászt kaptam anno de nyugi, csak menj el vele az a lényeg.

2021. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha oltva vagy, Covid esettől olyan nagyon nem kell megijedni, vagy ha van antitest termelésed.(én pl nem vagyok oltott, mert rengeteg még az antitestem, de amint nem lesz sok, oltok én is)
2021. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!