Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sürgős!! Hogyan legyek beteg?

Sürgős!! Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából elfáradtam... és szeretnék picit otthon lenni. Mielőtt félreértenéd: Nem dolgozat miatt, 5-ös vagyok mindenből amúgy, hanem azért, mert elfáradtam és szeretnék pihenni egy picit. Anyukámmal Nem tudom megbeszéļni es csak akkor engedi, hogy otthon legyek, ha lázas vagyok. Még hányásra sem. Trollok, kérlek máshol. A válaszokat előre is köszi!

2021. nov. 22. 18:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
6%
Tessék betakarodni az iskolába!!!!!!!
2021. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
8-as hát anyukâm nem menne bele. 11-es Te pedig mást ordibálj le.
2021. nov. 22. 19:19
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

12

Akkor felhívod a körzeti orvost, hogy köhögsz és folyik az orrod. Ízeket, szagokat érzel. Azt fogja mondani, hogy pár napig maradj otthon. Be sem kell mennned a rendelőbe, mert úgysem fogad.

De optimális esetben az ofőd is elfogadja; nálunk ki van adva, hogy taknyosan, köhögve nem szabad bejönni az iskolába.

2021. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nálunk is, de anyukámat annyira nem érdekli.
2021. nov. 22. 19:31
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
Aztán miben fáradtál el 3 hét után?
2021. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is ki van adva, hogy taknyosan nem szabad bemenni, elment háziorvoshoz és kiírt 1 hétre, pedig semmi bajom már:D Menj el te is és kész, érdemes azt mondani, hogy az osztályfőnök hazaküldött, hogy így ne gyere be csak most használták orrspayt és egy kicsit jobb.
2021. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, ha 5-ös tanuló vagy, simán jár egy hét pihi. Ha otthon nem értik meg, próbáld pl nagyszülőknél. Utálom az ilyen szülőket.

Aki itt oltja a kérdezőt, soha nem lógott iskolából/munkahelyről? Én is sokat lógtam iskolából, mégis felvettek egy jó egyetemre. Munkahelyről nem lógok, de nem is lenne szükséges, mert kötetlen munkarendben vagyok.

2021. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%

17 - ez már morális kérdés, ki mennyit lóg. Én sosem kerültem a sulit és sosem lógtam, mégis élek.

A válaszom fenntartom...

2021. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Miért kéne hazudni a háziorvosnak? Elmész hozzá (nem kell hozzá anyuka, elég nagy vagy már), megmondod, hogy kivagy, úgy érzed muszáj pihenned és kész. Elég jó eséllyel ad legalább pár napot.
2021. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%
#19 és ismered is a kérdező háziorvosát?... Nem mindegyik ad. Van két lehetőséged, az egyik biztos bejön, a másik meg 60%al. Nyilván a 100%ost választja, hacsak nem bukott meg matekból. Inkább hazudjon valami megfázást és kész, megoldva.
2021. nov. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!