Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik oltást ajánlanátok?

Melyik oltást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok

2021. nov. 23. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Egy jó tetanusz oltást.
2021. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit mond a haziorvosod? Az oltas tipusa tudomasom szerint nem kor fuggo. Rengeteg mas is kozrejatszik
2021. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Kokain.
2021. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Haziorvos pont lefogja sz.rni.

Köszönöm a vicces kommenteket, nagyon jót nevettem, ja nem.

De akkor ha nem volt ertheto esetleg olyan ember velemenye erdekelne aki tapasztalatból tud mondani valamit.

2021. nov. 23. 10:30
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Pfizer/Moderna
2021. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok alapján a kínainak kisebbek a mellékhatásai, cserébe a hatása is kisebb. Pfizer erős, de hamarabb veszít hatásosságából. Igazából mindegyik jó.
2021. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Buta, semmitmondó kérdésre milyen válaszokat vártál?
2021. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Egyiket. Se!
2021. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es:

Szerintem aki tud egy kicsit gondolkozni, annak valószínűleg leesett a kérdés, de ha magadtól nem érted akkor a szádba rágom. Mivel megadtam hogy hány éves vagyok, főként a velem egyidősek, vagy olyanok véleménye érdekel akiknek az ismerősei körében a hasonló korúak melyiket kapták meg. Esetleg melyik az, amelyiktől erősebb, vagy enyhe mellékhatása volt

2021. nov. 23. 10:58
 10/14 anonim ***** válasza:
jo de nem vagyunk ugyanolyanok. Lehet,hogy te 21 eves egeszseges vagy , es lehet,hogy van egy 21 eves aki asztmas meg minden mas baja van. Ezert irtam,hogy kerdezz ra az orvosnal. Ismeri ,hogy milyen betegsegeid voltak korabban. Az meg hogy nem erdekli.. meg kell neki mondani,hogy 0 az orvos, neki kell tudni. Ha nem tetszik elmesz mashoz es irsz a felettesenek egy velemenyt a munkajarol. Penzt nem adnek neki,hogy kedveljen. Nem baratokat keresek ott,hanem ha beteg vagyok akkor a gyogyulast.
2021. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!