Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgás és merevedési zavar...

Fülzúgás és merevedési zavar egyszerre?

Figyelt kérdés

Idén tavasszal jelentkeztek ezek a tünetek szinte egyszerre egyik napról a másikra. Azóta állandó jelleggel zúg a jobb fülem nagyon zavaróan és azóta gyakorlatilag egyáltalán nincs merevedésem. Azelőtt sosem volt ilyen gond. Voltam neurológián és koponya MRI vizsgálat is történt natív, de nem mutatott ki semmi eltérést. De akkor mi okozhatja ezt? A fülzúgás is nagyon zavar az alvásban és a munkámban is. Azóta úgy érzem teljesen tönkrementem. Lelkileg és idegileg is egyre nehezebben viselem a helyzetet. 37F

Tudna valaki segíteni?



2021. nov. 23. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hormonzavar és a stressz együtteshatása, esetleg ért egy erős stressz helyzet tavasszal? Mert az képes felborítani az egész szervezeti egyensúlyt, és az általad leírt problémákat okozhatja. Én a helyedben elmennék egy endokrinológushoz.

A fülzúgásnak nagyon kicsi az esélye hogy elmúljon, de meglehet tanulni együtt élni vele. Kb mint a szívverés vagy légzés annak is van hangja csak el kell fogadni, hogy ez van és már nem is fog zavarni. Kitartást!

2021. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek már attól is zúg a füle ha kb 10-el felmegy a vérnyomása, és ez összefüggésben lehet az idegességgel is. Próbáld ki az L-citrullint rugalmas lesz tőle az ér, jobban tágul, több oxigént szállít, 3g-tól olyan merevedést lehet elérni hogy még kiböki véletlenül valaki szemét :) Az idegeskedés meg kifejezetten nem jó a merevedésre mert aki ideges annak fent van a kortizol hormon szintje ami a tesztoszteron rovására megy, magas kortizol=alacsony tesztoszteron. Nem vagyok orvos de én a helyedben kipróbálnám a Fenugreek kivonatot (testépítő dózisban) + Citrullin. Nekem megoldotta, a nyár végi idegösszeomlásom utáni limpdick-et.
2021. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!