Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek így oltásra?

Menjek így oltásra?

Figyelt kérdés

20 vagyok

Szedek vernyomascsokkentot ingadozasra fel eve.

Egy masfel hete sokszor jon ram a szedules. Viszont nem tudom hogy miert, a vernyomasom altalaban jo szokott lenni.

Kicsit parazok az oltastol, meg panikrohamom is volt mar korabban.

Gondolkozok hogy felveszem a Pfizert.

Lehet valami kockazata igy?



2021. nov. 24. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nehéz megmondani, egyszerűbb lenne egy orvossal beszélni erről. De info gyanánt elmondom, hogy a bátyjám vérnyomás csökkentőt szed +epilepszia elleni gyógyszert, felvette az oltást és az ég világon semmi baja.
2021. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rá voltam parázva az oltásra. Nem szedek rendszeresen gyógyszert, de az első oltásra egy vérnyomáscsökkentő és egy nyugtató bevétele után mentem, utána még egy fájdalomcsillapítót is bevettem, nem lett belőle baj. Ott amúgy el tudod mondani, hogy mi a panaszod, azt eldöntik, hogy beadják-e.
2021. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!