Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogy éli meg ?

Ki hogy éli meg ?

Figyelt kérdés
Szívritmuszavarról szeretnék kérdezni , milyen tipusú , orvos mit mond , lelkileg hogyan lehet kezelni. Én úgy érzem nekem is van , orvos extrákat látott , de én mindenféle mást is érzek , nagyon nyomaszt.

2021. nov. 24. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit érzel pontosan?
2021. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan megfogalmazni , olyan mint az extra , csak van hogy elmarad a dobbanás és kisebb az intenzitás , és van hofy már csak a dobbanást érzem. Meg van hogy mintha ilyen remegés , de csak mintha , mert attól kezdtem félni néhány hete , nem tudom mi volt előbb. Olyan furcsa mintha a bal vállam mozgatásával vagy tartásával lenne kapcsolatban. Nagyon rászűkültem erre a dologra
2021. nov. 24. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kell mindennap 2x megkérdezned már 2 hete?
2021. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nekem szántad a kérdést mert láttam én is jó pár hasonlót az elmúlt pár napban!
2021. nov. 24. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!