Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hivott ma a mentő, azaz az...

Primgirl kérdése:

Hivott ma a mentő, azaz az ANTSZ Covid teszt levétel idopont egyeztetésre, de mire felvettem volna lerakták. Fognak ujra hivni, ugye?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam tavasszal. Én vissza hívtam őket, de alig tudtam őket elérni. Legalább 30-szor csörgettem őket. Te miért nem hívtad vissza a számot?
2021. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Visszahívtam én is vagy 100*, de kinyomtak. A lényeg, hogy másnap mejelent a mentő a ház előtt és csengettek :) Levették a teszteket. Szóval jönnek, csak várni kell rájuk plusz 1 napot :) Köszi a választ amúgy!
2021. nov. 25. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? Remélem nem covid. Volt tünet? Oltva vagy?
2021. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyerek, 7 eves, hozza jöttek vegul ki. Hetfon lesz eredmény. A gyors teszt negativ, a pcr tesztet is levették, hetfon lesz eredmény. Én pozitív vagyok ép, ezert tesztelték a gyerekem is, mivel ő is taknyos.
2021. nov. 26. 20:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy igen, én oltva vagyok 2*. Enyhék a tuneteim. Taknyossaggal kezdődött, pivi torok kaparás, izzadás éjszaka, aztán elment a szag iz érzetem. Lassan jonnek vissza az izek, es már nem vagyok taknyos sem. Csak ez az örökös fáradság ne lenne, ill. köhécselek. 10 nap telt eddig el az első tünettől. Szóval igy vagyok most.
2021. nov. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!