Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a különbség ez között? Én...

Mi a különbség ez között? Én (oltatlan) kontaktusban voltam pozitív fertőzött oltatlannal. És az édesanyám, és a nagymamám mind a ketten oltottak kontaktusban voltak a pappal mert a pap pozitív. A pap is oltott. Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Múlt héten kontaktusban voltam 2 fertőzött munkatársammal. Másnap már pozitívak lettek.


Betegen járnak munkába, aztán másnap mennek tesztre, és pozitív. Én erről nem tehetek. Én vigyázok magamra ahogy csak tudok. Tegnapelőtt egy kolléganőm rosszul érezte magát, szédült, fehér volt mint a fal. Tegnap nem jött munkába. Kontaktusban voltunk. Kérdeztük a főnökünket, hogy reméljük nincs koronavírussa. Hogy nem tudja.


Szüleim, nagyszüleim be vannak oltva, és a mi falunkban a pap pozitív. Kontaktusban voltak vele, aznap beteg volt a pap, és a nagymamám, és az édesanyám voltak szent áldozáson. És ez rendben van. De mikor én elmondod, hogy pozitívak vannak munkában, akkor hogy ne járjak a nagyszüleimhez, és a szüleimhez sem. De mikor ők kontaktusban voltak a pappal az minden oké akkor nem féltek?

Most mit tegyek? Menjek PCR tesztre?


2021. nov. 25. 08:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És hozzá teszem a pap nagyon rosszul van rajta, ahhoz képest, hogy oltott is.
2021. nov. 25. 09:04
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a papról nem tudták hogy covidos amikor találkoztak vele. Te viszont tudod, hogy covidosokkal dolgoztál együtt. Nem atomfizika azért...
2021. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Semmi.


A fertőzést oltott is elkaphatja, és átadhatja egy másik oltottnak.

A betegség lefolyásában van a ráció, az oltottak esetén.

Talán nem lesz súlyos lemenete...

2021. nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem tudtam hogy covidosak.
2021. nov. 25. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi köze van ehhez annak, hogy tudtad-e hogy covidosak? Attól még ugyanannyira fertőz.
2021. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!