Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy győzzem le a szív"bajokka...

Hogy győzzem le a szív"bajokkal kapcsolatos félelmemet ?

Figyelt kérdés

Már mindent megpróbáltam , fél év után volt 2 nyugodtabb hetem , de elromlott az is , egyre változatosabvak a tünetek , egyre inkább körülvesz , már lassan o-24 erről szól. Gátol a mindennapokban. A családom nincs rám tekintettel.

Félek hogy elvesztem az önuralmam.



2021. nov. 25. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Lehet, ha kivizsgálnának, akkor megnyugodnál.
2021. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam már jópárszor , semmi érdemlegest nem találtak , már nagyon ciki újra elmenni , de tervezem , utoljára 3 hete voltam , volt holter , szív uh 3 hónapja volt- az már túl sok?
2021. nov. 25. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen túl sok... Hipochonder vagy. Ne terheld már feleslegesen az egészségügyi rendszert, ha többször alaposan kivizsgáltak. Fordulj pszichológushoz.
2021. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem terheltem , magánba voltam!!
2021. nov. 25. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológus. Nem véletlenül nem találnak semmit, amikor a problénád lelki eredetű.
2021. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös igazad lehet , nem véletlenül
2021. nov. 25. 19:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Már járok egyhez csak sok idő a javulás
2021. nov. 25. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira rossz, minél jobban figyeled annál rosszabb, és már tényleg eltéréseket produkál, ami megijeszt, és megrosszabb. Ördögi kör..
2021. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérdező mi van mostanság veled. Ugyan ebben a cipőben járok.
2023. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!