Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oltás után magas pulzus?

Oltás után magas pulzus?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan kaptam meg az elso oltasom.

Nem volt ma semmi bajom, csak kar fajdalom. Most olyan 90-100 koruli a pulzusom.

Oltastol lehet?

Alapjaraton elegge szorongo vagyok de mostanaban estenkent sosem volt ilyen magas



2021. nov. 25. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, attól van, és hőemelkedésed is lesz. Egy nap múlva elmúlik.
2021. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális. Beindult az immunreakció.
2021. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az imént 100 körül mozgott, most lejjebb ment olyan 85 körülire.

Remelem holnap mar nem lesz semmi panasz még ennyi se.

2021. nov. 25. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem 2 hétig volt 85 körül az első oltást követően. Utána visszaállt normálra, 60-ra. A második után a pulzusszámom nem emelkedett meg, csak a vérnyomásom. Oltás napján annyira szédültem este, hogy át kellett hívnom anyámékat, mert nekik volt kulcsuk, az ajtóig sem tudtam volna kimenni. Kaptam rá gyógyszert, azóta szedem. Azt mondta a doki, hogy a vérnyomás megemelkedése is gyakori, és elvileg átmeneti. De gyakorlatilag akiknek ő írt fel gyógyszer rá, közülük még senki sem hagyhatta abba a szedést. 4 hónapja szedem én is már. 26/F
2021. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy általában azokat szedni kell végleg. Én is szedek egy fél szemet naponta, nekem fél éve mérték hogy ingadozó, viszont én nagyon sokat stresszeltem, remélem csak ez játszott közbe és idővel elhagyhatom a gyógyszert, ahogy te is.
2021. nov. 25. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Dettó mint a 4-es nekem pfizer oltástól kb egy hétre egy napra volt nagyon magas pulzusom (mondhatni Tachycardiás állapotba voltam 100+ pulzussal) a vérnyomásom meg azóta is minimális sétától is felmegy 150-ig. Nekem körzeti még nem írt fel gyógyszert de lehet az lesz ebből.


24/F

2021. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szerintem ha az oltastol van akkor amennyiben csokkent az oltas ereje szerintem a vernyomas is visszaall, habar nem biztos hogy ez igy mukodik, csak remenykedni lehet. En alapbol szedtem sajnos fiatalabbkemt mint ti ra gyogyszert. Nekem igaz nem úgy

Magas csak parszor ingadozott, viszont mostansag sokat érzem hogy szédülök, de ilyenkor meg jó értéken van ha megmérem, nem tudom mitől.

2021. nov. 26. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szédülsz vérnyomást mérjél. Az is lehet, hogy alacsony, és azért megy fel a pulzusod. Vagy köze nincs a szédüléshez.
2021. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Általában ha szédüléskor is mérem akkor jó értékeket szoktam kapni.
2021. nov. 26. 13:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!