Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oltás pártiak miért kell azon...

Oltás pártiak miért kell azon megsèrtődni azt mondom nekik én nem hiszek oltásban? Nem bándasbol mondom ezt nekik és nem akarom befolyásolni vele! csak egy véleményt mondok

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Remélem értitek?
2021. nov. 26. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Hinni vagy nem hinni a jóistenben kell, nem az oltásban. Akik az egészségügyből hitbeli kérdést csinálnak, azok maradjanak a Grabovoj számoknál meg az angyalmágiánál. Gondolom neked is éppen van egy számsor a kezedre firkálva. :D
2021. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez is a média hatása! Amíg nem kezdte el ezt a rengeteg sületlenséget szajkózni a média, addig kb a kutyát nem érdekelt hogy az xy be van e oltva influenza ellen vagy sem..
2021. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Ennyit ér az oltás:

[link]

2021. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem sértődöm meg, totál nem érdekel, mit csinál egy idegen, de W tudomány nem hit kérdése...
2021. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Én nem sértődök meg. Nagyon nem érdekel ki hogy játszik az egészségével.
2021. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
A tudomány nem hit kérdése.. a tudomány valóban nem, de ez szerintem nagyrészt nem a tudományról szól, hanem pénzről, hogyne lenne az emberekben kétség..?
2021. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekel, hogy te mit csinálsz. Max azon sértődhetett meg valaki, hogy próbáltad a véleményedet lenyomni a torkán, annak ellenére, hogy az sem érdekelt senkit.
2021. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!