Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek Győrfi Pál valóban...

Szerintetek Győrfi Pál valóban oltás párti?

Figyelt kérdés

Valamiért ez merült fel bennem ma. Végül is neki ez a munkahelye, a dolga az, hogy kimondja a felvételeknek azt, amit kimond. De valóban így is gondolja?


ÉN magam nem tudtam sosem eldönteni, mit is szeretnék, oltsak, vagy ne... Aztán 1 éve kb elkaptam a koronát, egész családommal. Olyan rosszul soha nem voltunk még... Aztán mindenki beoltatta magát.


A saját háziorvosom, aki gyerekkorom óta kezelt... Meghalt. Azért, mert a munkatársai (asszisztensek és egyéb ismerősök) elmondása szerint maga nem oltatta be magát, hanem oltási igazolványt vett magának.


Több rokonom is az egészségügyben dolgozik, és az elmondásuk szerint rengeteg az olyan ember, aki úgy kerül kórházba, hogy elvileg be vannak oltva, aztán """négy szem közt""" elmondják a nővéreknek hogy nincsenek is beoltva, hanem vették az igazolványt... Hivatalosan sosem vallanák be, mert közokirathamisítás igen felső fokon, azt is fel kellene dobniuk, akiktől vették...


És emiatt romlik a vakcinák hírneve az országban.. Mert sokan meg ennek nyomán azt hallják hogy több oltott ember is kórházba kerül, sőt meghal..


Mellesleg egészségügyben dolgozó rokonaim mondják, hogy náluk többen is elkapták már a koronát oltás után, és otthon vannak.. Mert véletlenül derült ki egy szűrésnél hogy koronások, és 0 tünetük van, mert oltva vannak..


Sajnos úgy látom, hogy magyarországon ez az egész oltás igazolvány dolog fordítva sült el (mondjuk várható volt)..


A legtöbb okosba megoldós ember megpróbálta okosba megoldani és venni igazolványt, aztán kórházba került, és akár meg is halt, aztán jön a hír, hogy oltás ellenére került ebbe a helyzetbe, és megy az "oltás nem ér semmit" kampány bizonyos körökben...


Mellesleg most a családomban is felütötte a fejét a korona. 1 hét múlva szabadult mindenki a karanténból is, mert oltott kapta el a koronát, és kb 2 napig volt egy kis szaglás elvesztése és betegség érzése, aztán semmi. Úgy tűnik, a vakcina valóban működik. Ezt én most a saját szememmel láthattam is..



Én éppen ezért gondoltam el..

Vajon Győrfi Pál valóban beadathatta magának az oltásokat, vagy csak azért mondhatja amiket mond, mert muszáj neki?

Én nagyon remélem, hogy megkapta..



2021. nov. 29. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos.

De ez meg gondolom, valami fétis, hogy csak érte aggódsz

2021. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aggódok én mindenkiért. Így remélem aki ezt olvassa, elgondolkodik azon, hogy beoltassa-e magát, vagy hisz ezeknek az eszeveszett híreknek hogy nem lehet gyerekük az oltástól és hasonlók...
2021. nov. 29. 21:50
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem gondoltal, hogy mivel mar betegek voltatok, ezert a szervezet hamar felismerte a betegseget es konnyebben lekuzdotte azt? Mibol gondolod, hogy a vakcina tenyleg mukodik csak abbol kiindulva, hogy most enyhebben veszelte at? Nem kotekedni szeretnek, csupan ez kimaradt a leirasbol.
2021. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom, a megfogalmazásom picit mellé ment.

A családomon belül nem azok kapták el most a koronát, akik korábban is koronásak voltak. Soha nem volt koronás az, aki most elkapta, és 2 nap alatt túl lett az egészen.

2021. nov. 29. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt kell mondania, de az sosem fog kiderülni, hogy ő beadatta-e magának. Ezt csak ő és a családja tudja, meg persze Orbán.

Azt nem mondhatja, hogy ő nem adatta be, mert a karrierjének abban a pillanatban lenne vége.

2021. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az oltás hatásán ezért is sokkolódtam le így magam..


Kínai oltást kapott, ráadásul v 8 hónapja az, aki most 2-3 nap alatt kiheverte az egészet, úgy hogy ezalatt elment és vissza is jött a szaglása, az ízérzékelése sose ment el, és semmi egyéb baja nem volt (pedig nem fiatal anyukáról beszélünk)


Amikor én és azon családtagjaim voltunk koronásak, akik elkapták 1 éve... 1 hónapnál is tovább szenvedtünk, hát az durva volt.. Most meg ahogy látom.. El sem hiszem, úgy tűnik tényleg jók az oltások. Én a harmadikat is fel fogom venni.

2021. nov. 29. 21:54
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
De gyűlölöm ezt az oltás felvétel kifejezést. Leesett, vagy mi? :D Beoltatom magam, beadatom magamnak, de nem veszem fel. Cecike idióta szójárása.
2021. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekunk a csaladban a kovetkezo tortent:

7 eves kislanynak a tavasszal nagyon magas lett az antitest eredmenye, pedig nem volt beteg ovoda ota. A szulok megkaptak aprilisban az oltast, Pfizert.

Most olyan szinten betegek voltak, hogy a 10 eves gyerekuk is beteg lett, az anyuka korhazban, az apuka otthon.. mindenki beteg lett, de a kislany nem.

lehet, hogy a kedves rokon is atesett rajta valamikor, de nem tudott rola es most enyhe tunetekkel ujra megbetegedett

Meg mindig nem a vakcina hatasossaga vagy hatekonytalansaga van bizonyitva ezzel termeszetesen

2021. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Pénz beszél kutya ugat😃 nem hiszem hogy oltás parti, jo pénzért reklamozza
2021. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Na, akkor az én ismerőseimtől, hogy lesokkolódnál! Mindenki, aki most covidos lett a 4.hullámban, oltott, és többségében rohadt betegek voltak. És nem, nem "okosban oldották meg". Honnan tudod, hogy mi lett volna a rokonaiddal oltás nélkül? Lehet, ugyanez, mint így. Nem lehet tudni, mivel nincs mivel összehasonlítani. Senki nem lehet egyszerre oltott és oltatlan is🤷
2021. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!