Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségem lehet?

Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. 1 hónapja voltam kórházba "epekő" tünetekkel. Pontosabban 1 hónapja és 7 napja. A bordám alatt érzek fájdalmat 1-2 centire. Amikor fekszek akkor álltalába nem fáj, de amikor felállok akkor elkezd fájni. A kórházba minden tesztem/laborom negatív lett és 2 hete az ultrahang vizsgálatom is. Tegnap előtt nagyon belázasodtam, fájt a fejem és hányingerem volt, de hányni nem hánytam. (Talán 3-4 éve nem hánytam, nem jellemző rám) Azóta néha fáj, nyomásra is. Étvágyam nem nagyon volt, de ma már tökéletes. Illetve pisilés után éreztem, hogy picikét fáj, szúr..



Ami talán még fontos lehet, hogy nagyon fúra ízt érzek az orromba/torkomba. Fáj a szemem és bal oldalt az arcüregem. Illetve az orrváladékom zöldes sárgás. Hétfőn megyek vissza az orvoshoz.


Hozzáteszem, hogy 55 kiló voltam 1 hónapja most 50..


2021. nov. 30. 00:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Covid
2021. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!