Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVID, ha van elég antitest a...

COVID, ha van elég antitest a véremben, és védettségi kártát is kaptam, akkor jól gondolom, hogy nincsen értelme oltatni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem gondolod jól
2021. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, egyes?
2021. nov. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés megválaszolhatatlan, nem tudni, hogy melyik variáns ellen van antitested és melyik variáns fertőz meg.
2021. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Semmi értelme oltatni ilyen esetben, minimum ugyanott vagy. Egyébként az oltásról is el lehet mondani, hogy nem tudni melyik variánsra hogy reagál. Szóval ez megint ugyanaz.
2021. nov. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amíg megfelelő mennyiségű antitested van, addig nincs értelme.
2021. nov. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos, szóljon helyettem egy avatottab ember :)


Füst Milán: Ez mind én voltam egykor – Hábi-Szádi kűzdelmeinek könyve

Ez mind én voltam egykor – Hábi-Szádi kűzdelmeinek könyve



Bevezetés:


Azt feleled nékem: – Ez nincsen egészen úgy.


Semmi sincsen egészen úgy– Semmi sincsen egészen úgy, – felelem én. Vagyis minden, amit mondani tudok, esetleg tizenöt szempontból érvényes, a tizenhatodikból nem. S lehet, hogy néked éppen ez a tizenhatodik szempont tetszik legfontosabbnak. Akkor hát megbuktam nálad.


Minden, amit én mondani tudok, megcáfolható. Minden, amit mondani tudok, annak alighanem diametrális ellentéte is bebizonyítható. Minden cáfolhatóDe továbbá: az ember nem is tudhat mindent, adataim tehát kétségtelenűl hiányosak lesznek mindenben, amit állítok. Ezenfelűl adataim hibásak is lesznek. No de dobd el felét annak, amit mondok, abból is kijöhet számodra valami. Mert valami kis igazamat azért javarészt felfedezheted abban, amit hosszú életem során és sok töprengés árán megállapítottam. Ha jól odafigyelsz.

2021. nov. 30. 06:54
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó! Nem ismertem, nagyon tetszik! Kimondja pont azt, amit én is gondolok úgy általában a vitához és tényekhez való hozzáállásban. De természetesen én magam nem tudtam volna ilyen találóan megfogalmazni.
2021. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!