Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség tünetei...

Milyen betegség tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben voltam covidos enyhe tünetekkel, utána kezdődtek a problémáim, és azóta tartanak. Nagyon sokszor iszonyú erős szorongás jön rám, de olyan, amilyet még sose éreztem. Nem is szorongás, hanem konkrétan idegesség. A furcsa, hogy mintha bizonyos ételek és italok fogyasztása után erősödnének a panaszok.


Először a kávé ( cukorral tejjel) váltotta ki, korábban rendszeresen ittam. Miután megiszom olyan szorongás jön rám, hogy majd szétrobban a mellkasom. Mikor megpróbáltam meginni egy fél pohár kólát, ugyanez, brutálisan iszonyú belső idegesség jött elő. Múltkor egy édes sütemény elfogyasztása után is szorongásos rosszullétem lett. A mai napon megittam egy kis pohár kompót levet, ami jó édes volt, utána nem sokkal előjött ez a brutális idegesség,azt hittem rosszul leszek. Van, hogy rendesen szédülök, forog a világ velem, mondjuk ez ritka. Ez a belső idegesség viszont gyakori, és komolyan mondom, mintha bizonyos ételek és italok után jönne elő. A testemen sokszor kijön csalánkiütés szerű reakció, piros csíkok...


Voltam sztk orvosoknál, mind a pánikbetegségre akar rábeszélni. De ez kaja után jön elő sokszor.. Ha valaki a leírt tünetek alapján tudna segíteni, legalább, hogy merre induljak az jó lenne. Mi lehet ez a betegség? Brutális, korábban soha nem érzett szorongás/idegesség ételek/italok után..



2021. dec. 1. 19:07
 1/5 anonim válasza:
Csak a cukros/édes dolgok után jön rád ez az érzet? Nem tudom a részleteket, de nem lehet, hogy esetleg cukorbeteg vagy?
2021. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az éhgyomri vércukrom jó volt. Gyakran van alvászavarom is, nehéz elalvás, éjjel felébredek többször. Van, hogy aludni sem tudok. Édes után nagyon jellemző. Van még valami.. Mintha olyan helyeken nőne szőr rajtam ahol korábban nem volt. Nem tudom máshogy leírni, de mintha szőrösödnék...
2021. dec. 1. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem (de nem akarok hülyeséget írni) a covid utóhatása lehet, úgy értem hogy nem egy betegség, csak utóhatás. Egy ismerősöm lányának volt hónapokig minden baja, kicsit más, de neki se tudták megállapítani, hogy mi lehet a baja, aztán lassan elmúltak a panaszai. Már agydaganatra is gondoltak, mert olyan tünetei voltak, és valami foltot is találtak neki az agyán..
2021. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy rendben?
2021. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tsz szint jó a vérképemben
2021. dec. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!