Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek első is...

Van itt olyan akinek első is oltása Johnsonal oltattad magad és harmadiknak is ezt választottad? Akit Johnsonal oltanak háromszor az csak kétszer kell akkor neki? Aki elsővel ezzel oltattak és harmadiknak is ezt vette fel? Akkor ez kb kétszer kell?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha nem egészen érthető!
2021. dec. 5. 11:13
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék háromszor oltakozni!
2021. dec. 5. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen most vettem fel a másodikat így 4 oltás pipa.
2021. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Valóban nem egészen érthető. De nem is csoda. Lassan belehülyültök ebbe az egészbe. Még szerencse,hogy nem oltattam be magam egyszer sem. És nem is fogom.
2021. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Szükségtelen belehülyülni, csak oltatni kell magunkat. Az oltás célja alapvetően nem a megbetegedés kikerülése, hanem a nehéz megbetegedés és a tartós szövődmények (pl. halál) kikerülése.

Nyilván egy oltott személy is terjesztheti a vírust, de nagyságrenddel kevésbé, mint egy oltatlan, mert itt az immunrendszer - az egyéni adottságoktól függően is - felkészülten várja.

Az oltásellenesség érdekes eset, az USA-ban a szabadság nevében az emberek halomra halnak. Ld: https://www.youtube.com/watch?v=pd8P12BXebo. Erre mondhatnám azt, hogy jól teszik, mert több hely jut az értelmeseknek. Sajnos ez nem így van, mert míg a halálig ellavírozzák őket, addig számos más embertől vonják el vagy késleltetik az ellátást, ami nekik - pl. ilyen-olyan vagy akár onkológiai - kezelés elmaradása miatt tartós egészségromlást is okoz. Plusz ők mégis csak valaki apja-anyja, nagyapja-nagyanyja voltak.

Tehát az oltatlanok háromszor okoznak kárt: 1. elkerülhető beavatkozásra kell pazarolni az erőforrást, 2. késleltetik a mások nem Covid vonatkozású kezelését, 3. valaki idős rokonának a halálában működnek közre.

Ráadásul, hiába érvelek itt az oltás és az értelem érdekében a szkeptikusnak, ez kontraproduktív: https://www.youtube.com/watch?v=Rzxr9FeZf1g&t.

Annyi haszna azonban mégis van az oltásellenességnek, hogy - mivel az oltatlanok nagy száma miatt könnyebben terjed a betegség - a kollégám édesanyja, ha akart volna sem tudott volna egy otthonba bekerülni. Most azonban 3 helyről is kapott felkérést. Hurrá! Oltásellenesek, ez a cél!

2021. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
Én Astra, Astra, Pfizer-t kaptam. Orvos rokon mondja, hogy ez egy pár évig újabb oltásokkal jár majd. Ez van, ezt kell szeretni.
2021. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!