Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iberogast mennyire működött...

Iberogast mennyire működött nektek?

Figyelt kérdés

Hasfájás, hányinger, ilyesmi tünetekre evés után.

Ha esetleg valami más vált be nektek, akkor azt is leírhatnátok.



2021. dec. 5. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de rühellem a reklámját.
2021. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Az osszes ilyen gyogynovenyes baromsag penzlehuzas. Egyik se er semmit.
2021. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is kíváncsi lettem volna a válaszra, de nem olyanok írtak akiknek ilyen problémájuk lenne, vagy kipróbálták volna.

Gondoltam már rá, venni kellene, de mivel alkoholos, így még nem tettem meg. Gondolom, azért kérdezed, mert van ilyen problémád.

Mivel rengeteg betegség van ami gyógyíthatatlan, egy jobb dologra lenne szükségünk. És lesz is! Hamarosan javunkra fordíthatunk egy különös gondoskodást. Erről a Biblia ír!

2021. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a kérdés, de…

Fél év után kiderült, hogy refluxom van. Sokat szenvedtem miatta (hányinger, gyomorfájdalom, korai teltségérzet, emésztési zavar…). Reklámot én meg nem láttam az Iberogastról, egy guglizás során jött velem szembe. Azóta jó barátom. Először kúraszerűen szedtem, mostmár csak ha úgy érzem, mintha megülte volna valami a gyomrom, vagy ha emésztéshez köthető hányingerem van. Nekem bevált.


Fontos tudni, hogy mitől fáj a gyomor és mitől van hányingere az embernek. Ha vírus, akkor nem hiszem működik.. akkor b6 és kóla inkább.


De amire a betegtájékoztató írja, hogy jó, abban tényleg jó. Enyhülést ad. :) utána még be szoktam kapni egy rágót és tök jól vagyok.

2022. júl. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki erre azt mondja, h nem ér semmit, annak még nem volt igazán rossz az egész emésztőrendszere. Kaja utáni puffadás, feszítő érzés, hányinger, hasfájás, borzasztó hasi diszkomfort érzès…

Nekem ez életmentő étkezés után. Ráadásul citromfű van benne ami mindenre nyugtatólag hat, idegrendszerre is. Még a közérzetem is sokkal jobb.

Csak ajánlani tudom 😊

2023. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!