Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet akkor is homloküreg...

Lehet akkor is homloküreg gyulladásom, ha nem fáj a homlokom és nem vagyok taknyos?

Figyelt kérdés
Volt egy kicsit elhúzódó megfázásom, amiből már kijöttem pár hete, de azóta is megmaradt az, hogy ha nyomás lesz a fejemben, tehát köhögök vagy tüsszentek(néha lehajoláskor is)ez fájdalommal jár a koponyámban, de ez konkrétan a homlokomat nem érinti, inkább 2 oldalt. De csak addig tart. Meg egyik fülemre mintha tompábban hallanék, kissé nyomást érzek belül. Bárhol nyomom,kopogtatom a fejem, nem fáj. Beszedtem 1 doboz Dalacint, fújkálok időnként az orromba(a gyógyszertárba ezt ajánlották), néha gőzölök, de nem érzek változást. Fül-orr-gégészetre csak januárra lenne időpont, hát remélem addig kikúrálom magam. Ötlet esetleg?
2021. dec. 9. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sós vizes inhalálás jó lehet
2021. dec. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Forraljak fel vizet tengeri sóval?
2021. dec. 9. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:
igen
2021. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2021. dec. 9. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!