Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor kire vonatkoznak a...

Ilyenkor kire vonatkoznak a karanténszabályok?

Figyelt kérdés

A lányom(19 éves) már egy pár napja covid tüneteket mutatott, felhívtuk a háziorvost, leteszteltette a gyorsteszt negatív lett, de a pcr- nek ma jött meg az eredménye, hogy pozitív, a háziorvos aszisztense ( mert ő már tovább kepzésen van, ezért vele nem tudtunk beszélni) azt mondta, hogy mivel mi a férjemmel be vagyunk oltva ne menjünk karanténba, de a gyerekorvos azt mondta, hogy a fiam (15 éves) holnaptól karanténba kerül, ilyenkor mi a teendő? Hivatalos határozatot nem kaptunk, most akkor mi is menjünk karanténba holnaptól?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. dec. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legújabb hülye törvény. A fiad nem oltott ezért közvetlen kontaktként karanténba kerül. Te oltottként nem, hiába vagy ugyanúgy közvetlen kontakt. Én is az voltam, elmentem tesztre, és pozitív lett az enyém is.


Szóval ha van kártyám és covidos a családban, én kedvemre fertőzhetek bàrkit. Nevetséges

2021. dec. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eges jól írja, pont az ilyen nevetséges, fingban bummot érő agyalágyult törvények az okozói annak, miért nem tudják már az emberek komolyan venni ezt az egészet, akár oltott, akár oltatlan legyen az ember. Én karanténban maradnék önkéntesen, mert oltottan sem vagyok kevésbé fertőző, mint voltam oltatlanul.
2021. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* Egyes
2021. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Persze karanténba vonultam.
2021. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2021. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!