Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan problémám van hogy ha...

Olyan problémám van hogy ha télen meg kora ősszel ha nem hordok sapkát akkor meg fázik a fejem és nagyon fáj. Ilyenkor fáj elől hátul az egész tarkom. Már egész szeptembertől április májusig sapkát kell. Más tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Megfázik a hidegtől vagy megfújja a szél? Két napja épp hogy két percet töltöttem az udvaron nem volt rajtam sapka. Rá egy órára iszonyú fej fájásom volt lezsibbadt az egész fejem hánytam szédűltem. Felkelni se bírtam. Van hogy másnapra elmúlik de van hogy még két három napig is nagyon fáj és nagyon rosszul vagyok. Sokszor hülyének néznek hogy minek van rajtam sapka még májusban is. Ha még májusban egy picike gyenge szél éri akkor is nagyon szokott fájni.Elég egy kicsi szél is. El kellene vele mennem orvoshoz? Valakinek volt már ilyen?

2021. dec. 10. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon könnyen megfájdul a fejem már kisebb hidegbe is, a szélről nem is beszélve, eszméletlenül érzékeny vagyok rá. Én is mindig sapkát hordok, de már nem érdekel. Mondjuk ehhez hozzájárul az is, hogy nőként rövid, vékony szálúbb hajam van. Inkább a sapka, mint a fejfájás.
2021. dec. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így vagyok vele inkább sapka mint több napi szenvedés
2021. dec. 10. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg van valami lappangó krónikus gyulladásod, ezért könnyen "megfazik" a fejed.

Lehet fog, bél, arcüreg, akármi. Olyankor a szervezet sokkal hajlamosabb egyéb gyulladásokra.

2 perc kint tartózkodás még kopaszon sem kéne, hogy gondot okozzon.

2021. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki elkezd sapkázni, utána már nagyon fázik nélküle.
2021. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fülem ilyen érzékeny.

Fúj a szél,akkor kész...be érek valami meleg helyre és egyből sajog belül a fülem. Ami nálam bejött az az hogy mikor hazaérek akkor vattát dugok 15 percre a fülembe vagy fülhallgatót amíg kint vagyok.


Ha érzékeny a fejed,akkor marad a sapka,más megoldást nem nagyon látok rá.

2021. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!