Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögéskor jobb lapocka...

Köhögéskor jobb lapocka fájdalom, illetve nagy levegő vételkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már nyár óta tart, akkor jött elő. Akkor voltam mellkas röntgenen de semmi. Remélem nincs semmi, letettem a cigit.
2021. dec. 15. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
De mondjuk ha elkezdem feszíteni hátra a hátamat és a lapockámat akkor fáj úgyhogy lehet izom eredetű?
2021. dec. 15. 00:17
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtak olyat is hogy pszichés és sport krém dehát.
2021. dec. 15. 00:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyújtottam és abba maradt kicsit, de érzem ha visszajön.
2021. dec. 15. 03:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mozgatásra is fáj és nyújtásra akkor lehet izom eredetű.


Próbáld meg megmaszírozni. Vegyél egy teniszlabdát és feküdj le egy szőnyegre (a parketta azért nem jó, mert elcsúszik rajta a labda). Emeld meg a válladat (pl fordulj el a bal oldalad felé) és illeszd be a labdát ahova fáj. Ne tedd csontra (lapocka vagy gerinc). Engedd rá a felsőtested. Lazulj el.


Ha akarod, akkor itt mozgathatod a karodat, mintha karkörzést akarnál csinálni. Ahol esetleg jobban fáj ott állj meg és egy picit rugózz a karoddal.


1-2 perc után tedd arrébb a labdát egy picivel és ismételd meg. Másnap lehet, hogy izom lázas leszel.


Sok sikert!

2021. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!