Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora bajt jelez, ha a...

Mekkora bajt jelez, ha a mediastinum (gáter) szélesebb, mint kellene?

Figyelt kérdés
Nagyon félek.. 3 hónapja köhögök és csak most jutottam el tüdőgyógyászhoz. Eddig asztmára gyanakodtam a köhögő rohamok miatt, de ki lett zárva, aztán megröntgeneztek… és akkor mondta a doki, hogy ezt nem látja pontosan a röntgenen, hogy mitől, de láthatóan ki van szélesedve a gáter. Tovább utalt CT-re.. de addig bekattanok, hogy nem tudom mi lesz velem. Van egy 1 éves kisfiam és már azon gondolkozom, hogy mi lesz vele.. ki neveli fel. Közben lehet, hogy nem is olyan nagy dolog. Lehet, hogy butaság találgatni, de úgy olvasnék valami pozitívat erről, hogy meg lehet gyógyulni.

2021. dec. 15. 23:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam! Gátor.
2021. dec. 15. 23:55
 2/2 A kérdező kommentje:

Megválaszolom magamnak, mert nem szeretem a lezáratlan kérdéseket.


Limfómám van, a nyirokcsomók árnyékát látta a doki a röntgenfelvételen. Jó nagy daganat volt, de úgy tűnik 4 hónap kemo eltünteti. :)


Szóval meg lehet gyógyulni, meg is kell. :D

2022. ápr. 26. 09:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!