Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki elkapta a covidot, milyen...

Aki elkapta a covidot, milyen tünetei voltak és meddig tartott a betegség?

Figyelt kérdés

#tünet #COVID #Meddig tartott
2021. dec. 18. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szemvörösség az első komolyabb tünetek megjelenése előtt. A betegség 1. napját a láztól számítom.


láz, fejfájás, levertség 1. naptól


torokfájás, orrfolyás 2. naptól


köhögés (hurutos) 3. naptól


4-ik naptól a tünetek lassan, de javultak, volt hogy lázmentes napok után megint belázasodtam. Olyan 10 napig tartott a betegség, a legtovább az orrfolyás valamint a köhögés tartott, az orrfolyás a betegség 10-ik napján abbamaradt, a köhögés 3 hétig tartott, lassan lassan javulva.


Favipiravirt +c&d vitamint szedtem, sok mandarint ettem, a végén egy kis köptetővel megspékelve, mert nem akart múlni a köhögésem.


31f, oltatlan.

2021. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 nap nyakfájás és fáradtság

8 nap láz, köhögés, fejfájás

köhögés kezdett mulni, közben elment a szagláson 1 hétre teljesen, kb betegség után 1 hónap múlva jött vissza normálisan, ahogy az állóképességem is.

2021. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy hétig nem volt szag-és ízérzékelésem.Többi tünet enyhe hőemelkedés,kis gyengeség,semmi komoly.
2021. dec. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hétig volt hőemelkedésem, a fejem nagyon fájt. Szerencsés vagyok, amiért ilyen egyszerűen megúsztam.
2021. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fájt a fejem másfél hétig, az orrom be volt dugulva és fájt valamint folyt egyszerre, tüsszögés egy nap 30x, kozel 400 zsepit hasznaltam el, hőemelkedésem volt, gyengeség, levertség, fáradékonyság, rossz közérzet, szaglás-ízlelésem is elment. Már több mint 2 hete beteg vagyok, ezek közül már csak annyi van mint tünet, hogy gyenge vagyok, könnyen elfáradok, nem érzek még semmit se ízt se szagot illetve néha fújom még az orrom, tüsszögök.
2021. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, az én tesztem tegnap lett pozi. Visszagondolva a tünetek már pár napja kezdődtek éjszakai izzadással. Tegnap reggel semmi, de semmi bajom nem volt, délután éreztem egy kis náthát, este tusolás után ki szoktam mosni a zuhanytálcát és feltűnt,h nem érzem a domestos illatát. Viszont ami fura,h ételek, innivalók illatát igen, de parfüm, tisztítószerekét, krémekét nem.

Már tegnap éjjel lázas voltam, úsztam az izzadtságban, és ami nagyon rossz, az a fejfájás. Nagyon migrénes vagyok, de ez más és nagyon rossz. Ma kezdett el kaparni a torkom, amiatt köszörülöm néha, de nem köhögök folyamatosan.

2021. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szaglásvesztés, este láz/hőemelkedés, napközben semmi. 4 napig tartott.
2021. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jobbulást, aki még benne van!!


Nekem 15-én teszteltek pozitívat,aznap nagyon fáradt voltam. Egyébként néha előfordul köhögés és időnként visszatér(t) a fáradtság. Mától mintha kicsit jobb lenne. Remélhetőleg ennyivel megúsztam..

2021. dec. 21. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
4-5 napig tartott. reggel indokolatlan izomláz. torokkaparás, kis fájdalom nyelésre. este lázasnak éreztem magam de ez csak belső hőség volt, csak hőemelkedés (37). ami maradt még 2 héttel később is az a száraz köhögés ami elég idegesítő. patikai (köpködős) teszt mutatta ki. egyik este éreztem hasonló rosszullétet mint az oltás napján. összességében nem rosszabb mint egy natúr nátha
2022. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!