Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most hogy műtenek?

Most hogy műtenek?

Figyelt kérdés
A kib.szott nátha miatt ugye a halasztható műtéteket nem végzik el, de meddig? Vagy hogy van ez most? Inkább dögöljön meg az ember a betegségébe minthogy elkapja ezt a krva covidot.. hihetetlen

2021. dec. 23. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezted?
2021. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan az orvos mondta:

Bizonytalan ideig.

Szoval maradt a zsebbenyúlós, magán. Érdekes egy hét alatt megoldódott. cserébe jopar hónap spórolás annak ellenére, hogy fizetem a tb-t tizenpár éve.

2021. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem de tudom hogy halogatják most. Csak nem azert dolgozok meg fizetem a tbt hogy 4-500 ezret mutetekre koltsek. Azert mert van ez a k.rva covid ami olyan gyilkos vírus hogy csak az hal bele aki 70+ es van egyeb mas betegsege, es ja teszt kell hogy megtudd hogy benned lakozik a gyilkos vírus vagy nem. Persze álljon le az élet, had szenvedjenek az egészséges emberek akiknek egy rutin műtétre lenne szükségük csak, ha nem tehetik meg a magánt
2021. dec. 23. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező én is 7 hónapig nyögöm de inkább ez mint szenvedjek a betegségémmel még lehet egy évig se látnak el…
2021. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem értem az embereknek miért nincs elegük itt tényleg már lázadni kell lassan. Megértem én hogy koronavírus. Eddig mi volt? Védjük az időseket stb oké védtük, van oltás. engedjük már el végre. A fiatal egészséges emberek szívják meg csak ezt a kur.va korlátozások miatt
2021. dec. 23. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy képzelted el a lázadást?
2021. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat tuntetni, szerinted az normalis msr hogy bevagy zarva ket eve? 5-11 eveseket oltanak be egy olyan virus ellen amibe meg gyerek nem halt bele? Hogy nem mutenek meg ha csak nem eletmento mutetrol van szo? Jogaink mar nem maradtak csak úgy megsúgom, de nyugodtan érts vele egyet gondolom sok helyre nem jár az aki ezt elfogadja.
2021. dec. 23. 17:19
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Es megis mit csinalsz? Azert vannak leallitva az elektiv mutetek, mert kincs kapacitas. Az aneszteziologusok jelentos resze a covid iton porobalja osszekaparni a covidosokat. Megis mi legyen? Hagyjak oket meghalni? Vagy el se lassak azt, aki covidos?

Ha nem ennyire retardalt lenne ez az orszag, mindenki beoltatta volna magat es feleannyi ember nem penne korhazban meg gepen.

2021. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6millió+ ember be van oltva. Nézd meg s számokat, ugyanazok mint tavaly, az elhunytak száma. Tavaly annyi hogy senki nem volt oltva. Aki amugy is elhunyna benne azon az oltas nem fog vedeni. Csak idosek halnak bele a virusba, nagyreszt es ok is azert mert ket harom egyeb mas betegseguk van. A korhazban kezeltek nagy szazaleka valoszinuleg oltott mivel a60+ korosztály van 90%-ban kórházban, és a 60+osok 80%-a oltott.

Vagy nézd meg Izraelt ahol ugyanúgy hullám volt, kb mindenki oltott. Gibraltár ugyanez. Semmit nem ér az oltás sem ha gyenge az immunrendszered. Ugyanott tartunk mint tavaly ilyenkor.

És nem csak Covid osztály van a kórházakban..

2021. dec. 23. 20:13
 10/15 A kérdező kommentje:

A kb 8 milliárd lakosságú bolygónkon kb 5 millió ember meghalt “Covid-ba” 2 év alatt.. Azért az idézőjel, mert köztudott, hogy aki egyszer átesett aztán mindegy miben hal meg, Covid halottként regisztrálják. Két év alatt a Föld 0,06%-a elhunyt Covidban. Kb már nincs olyan ember aki ne esett volna át rajta. Úgyhogy ne a regisztráltakhoz nézd az elhunytak arányát.

Az olajért folytatott háborúkban, éhínségen ennek többszöröse elhunyt. De most kezdik el az emberek értékelni az életet. Csak mert a média ezzel van tele.. igen van aki belehal sajnos. De ez a szám elenyésző. Ennyiért megbénítani a világot, a gazdaságot tönkretenni, vicc.. túl van húzva már

2021. dec. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!