Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegek, nektek...

Pajzsmirigy betegek, nektek is tönkre vannak az izületeitek?

Figyelt kérdés

Mit lehet vele tenni? Konkrétan nem bírom forgatni a fejem annyira feszül fáj az egész, vállaim kattognak, inak olyan mintha kipattognának a helyükről fájdalmasan, majd vissza pl karkörzéstől.

Ha túl szedem a gyógyszerem, akkor is fennált a tünet, most fele adagot szedek, akkor is, volt hogy semmit nem szedtem rá, akkor is fennált a probléma.

Izületvédő nem segít, nem is szedem mert hátha máshova rakódik le, ami ugye rosszabb.

Kérlek írjatok tapasztalatot, minden érdekel ezzel kapcsolatban.



2022. jan. 2. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott eddig, h az allando kattogas,recseges ropogas is emiatt van... Remek.

Neked alul vagy felulmukodik? Hashimotod is van?


A joga segithet amugy

2022. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem hashimotom van, de már műtöttek pár éve es csak az egyik lebeny van meg sajnos
2022. jan. 2. 01:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnalom.

Nekem a glukozamint javasoltak es a kollagent,irtad,hogy ezeket nem akarod szedni,hogy nehogy rossz helyre menjen,de talan egy par honapos probat megerne,hatha segit.

En az elobbit szedem 2 honapja, egyelore nem erzek valtozast

2022. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg egy autoimmunhoz sokszor jár egy második. A reuma is lehet autoimmun eredetű. Ha ennyire rosszul vagy akkor érdemes elmenni vele orvoshoz.
2022. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!