Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Javulhat a vernyomasom?

Javulhat a vernyomasom?

Figyelt kérdés

Fél éve fejfájás miatt elmentem egy kardiológushoz, ahol 24 órás vérnyomásmérőt kaptam.

Ingadozó volt a vérnyomásom. A napi átlag 125/63 volt viszont volt mikor 152/80 is volt..

Emiatt irtaknfelcnapi egy szem 5mg Coverexet amit azóta 2,5mg azaz fél szemre csökkentettünk. Mióta ezt szedem nagson feszült lettem, amiatt hogy fiatalon 20 evesen gyógyszert szedek. Pánikrohamom is volt már pár és kezdek hipochonder lenni. Igaz, sokat stresszeltem az elmúlt években.

Nos mióta szedema gyógyszert én sűrűn mérem és a gyógyszer kezdetétől a mai napig sosem mértem ilyen 130/70-nél többet.

Lehet javulas? Vagy örökké gyógyszer? Vannak esetleg veszélyei?



2022. jan. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A teljes értékű növényi táplálkozás segíthet sok esetben. De el kell mondani akkor az orvosnak, mert jóval lejjebb mehet.
2022. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt hogy eleg alacsonyra lement de nem tartosan
2022. jan. 10. 10:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Altalaban jo ertekek kozott mozof
2022. jan. 10. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!